Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kaspars Kambala atklāti par izšķērdību un uzdzīvi

Kaspars Kambala, 1188 Play ekrānšāviņš

Kaspars Kambala, 1188 Play ekrānšāviņš

Bokseris un bijušais basketbolists Kaspars Kambala savas karjeras ziedu laikos par naudas trūkumu sūdzēties nevarēja, un arī tērēties viņam paticis ar plašu vērienu. Lepnas automašīnas, vakariņas tūkstošu vērtībā, izmaksāšana draugu pulkam. Kā šova “Kad viņas satiekas” sarunu biedrenēm atzīst sportists, ar tagadējo prātu un pieredzi daudzos gadījumos būtu rīkojies savādāk, mēģinātu naudu iekrāt, tomēr kopumā dzīvē neko nenožēlo, un tic, ka reiz atkal nokļūs līdz miljonāra statusam.

Atsevišķas uzmanības vērts ir stāsts par Kambalas attiecībām ar sievietēm un arī to finansiālo pusi. Kā zināms, Kaspara jaunā sieviņa Olga neslēpj, ka ģimenes apgādību uzskata par vīra pienākumu, un viņas prasības šai ziņā nav tās mazākās. Taču tas viss nobāl to pārdzīvojumu priekšā, ko turīgā sportista bankas kontam sagādāja divas šķiršanās no sievām ASV, kur šādos gadījumos juristi vīrieti “izģērbj pliku”. Bet – kas bijis, bijis, un nav tur ko nožēlot!

Skatieties arī:

Olga Kambala - sievietēm vajag zeltu, briljantus un kažokādas

Olga Kambala dižojas ar efektīgām kurpēm

Kaspars Kambala nav kontrolējams

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...