Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ķibeles mūsmājās audzina pieaugušus bērnus ar bērniem

"Ķibeles mūsmājās", ekrānuzņēmums

"Ķibeles mūsmājās", ekrānuzņēmums

“Ķibeles mūsmājās” viesojas pie kādas saticīgas ģimenes, kas raidījuma vadītājiem raisījusi vielu pārdomām par to, ka šīs ģimene ir gluži kā bērni, kuriem piedzimuši bērni. Un te nu diži daudz pretēju argumentu arī nav, jo jaunā māmiņa Elīna ir vien 20 gadus veca, bet jau trešā bērna gaidībās. Elīna par māmiņu pirmo reizi kļuvusi jau 15 gadu vecumā, tādēļ jau tad ir apņēmusies rūpes par saimniecību, bet Elīnas vīrs, lai arī jau ir sasniedzis 30 gadu slieksni, joprojām attieksmes ziņā ir kā pusaudzis. “Ķibeles mūsmājās” komanda šajā reizē gluži vai mēģina ieaudzināt Ilgvaram pamata lietas, kas būtu jāprot katrai ģimenes galvai – rūpes, gādību un prasmi rīkoties ar ģimenes budžetu.

Ilgvars dzīvo ar lieliem sapņiem par sava biznesa uzsākšanu. Jaunais tēvs apgalvo, ka prot gan kūkas cept, gan šūt. Diemžēl, kad “Ķibeles mūsmājās” komanda lūdz savas prasmes likt lietā, no tā kļūst skaidrs, ka ne šuvējs, ne kūku cepējs Ilgvars nemaz nav un līdz profesionālam līmenim vēl krietni daudz jāmācās. Arī bērnu aprūpi pārsvarā ir uzņēmusies Elīna, kas cer, ka viņas vīrs, sagaidot ģimenes pieaugumu, vairāk palīdzēs viņai ar mazuļa aprūpi.

Zemāk noskaties 1188Play video no raidījuma “Ķibeles mūsmājās”

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...