Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Klases ekskursija, kas neliks vilties

Kartingi. Foto:GunsnLasers

Septembris ir gandrīz neatdalāms no vārda skola. Pirmā skolas diena, skolasbiedru atkalsatikšanās, smaidi un kopīga klases ekskursijas, jo, kā lai citādāk atgūst vasarā iekavēto? Bet ko darīt klasei kopā, lai būtu patiešām jautri un neizmirstami? Mums ir pāris ieteikumi!

Lāzertags

Lāzertagu mēdz saukt arī par lāzerpeintbolu un tā ir viena no iecienītākajām spēlēm jauniešu vidū. Izklaide piemērota kā sākumskolas, tā arī vidusskolas vecuma jauniešiem. Galvojam, ka azartā “iekritīs” arī pieaugušie.

Kā spēle tiek spēlēta?

Lai jautrība varētu sākties, tad spēles spēlēšanai tiek izdalīti bezvadu lāzera ieroči un īpaši galvas apsēji, kas uztver lāzera starus. Parasti instruktors spēlētājus sadala divās ( vai vairāk komandās), ņemot vērā gan fizisko sagatavotību, gan iepriekšējo pieredzi. Bez kustības te neiztikt - spēlētāji mēģina viens otru noķert, bet spēles sāls ir “gudrā aptieciņa”, kas ļauj “atdzīvoties”, un tieši šis faktors šo spēli padara tik azartisku. Lāzerpeintbols māca sadarboties, jo uzvara ir jāgūst visai komandai, bērni saprot, kā tiekties uz izvirzīto mērķi, iemācās komunikācijas prasmes, iniciatīvu un attīsta līdera dotības.

Peintbols

Peintbols, salīdzinot ar lāzertagu, ir spēle ar nedaudz ekstrēmākiem elementiem. Spēlētājiem tiek izsniegti ieroči, kas pildīti ar oglekļa dioksīdu un krāsainām želatīna bumbiņām. Pretinieki ir jānoķer un ar “jāiekrāso”. Peintbolu var spēlēt gan iekštelpās, gan ārā. Spēle ir droša un nav bīstama, jo spēles laukums ir iekārtots atbilstoši drošības standartiem un pastāv iespēja noregulēt šāviena stiprumu.

Kā spēle tiek spēlēta?

Instruktors sadala spēlētājus pa komandām. Visbiežāk ir kāda īpaša misija, kura tad komandai ir jāizpilda: komanda pret komandu; karoga uzvilkšana mastā; tīģera medības; katrs pats par sevi; sprāgstošas degvielas kannas transportēšana u.c. Labi zināt, ka peintbols ir ne tikai lielisks brīvā laika kavēklis, bet arī pasaulē atzīta komandu aktivitāte, kuras laikā izdosies saliedēt dažāda vecuma un pārliecību cilvēkus.

Kartingi

Un kā tad klases ekskursijā bez rūkšanas un rēkšanas? Ieraugot kartingu, mirdzēt sāk pat pašas vienaldzīgākās acis. Brauciens ar kartingu ir spēkā ikvienam, svarīgi gan atcerēties, ka braucējam jābūt vismaz 1,20m garam, lai aizsniegtu kartinga pedāļus un stūri.

Kas ar kartingiem tiek darīts?

Ar kartingiem tiek braukts pa speciāli iezīmētu trasi. Braucieni iespējami individuālam priekam, vai būvēti uz sacensību principa. Šī ir īstā izklaide, lai iemācītos kontrolēt ātrumu, saprastu braukšanas principus un sadarbību ar pārējiem braucējiem, atrodoties kopējā trasē. Izšķir parastos kartingus un elektrokrtingus ar kuriem taisnē var attīstīt ātrumu pat līdz 85km/h. Bet bez raizēm, elektrokartingi ir noregulēti atbilstoši trases lielumam, sarežģītībai, kā arī braucēja vecumam un stūrēšanas prasmēm.

Labā ziņa, ka izvēloties kādu no GUNSnLASERS izklaides atrakciju parkiem, jūs klases ekskursiju pacelsiet pavisam citā līmenī, iespējams, kļūstot par mīļāko skolotāju uz mūžu. Īpaši piedomāts par to, lai varētu uzņemt lielas grupas (lieli laukumi un ekipējums pietiks visiem), skolotāji tiek cienāti ar bezmaksas tēju un kafiju, plašas bezmaksas autostāvvietas autobusiem un pieejamas piknika vietas un atpūtas stūrīši.

Lai klases ekskursija izdotos kā nākas, apmeklē mājaslapu www.gunsnlasers.lv un uzzini vairāk! Dodies ķert azartu, atpūšoties azarta piepildītā gaisotnē!


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...