Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ko dāvināt vīrietim?

Vīrieši, Photo by Toa Heftiba on Unsplash

Vīrieši, Photo by Toa Heftiba on Unsplash

Ko dāvināt vīrietim? Zeķes, krekli un apakšbikses ir novecojis “precētu pāru” standarts. Labākā dāvana vīrietim ir izcila atpūta tieši vīrieša stilā un tas nozīmē – lieliska vieta, laba kompānija un sātīgs ēdiens. To visu var apvienot vienuviet – īstā vīru iestādē – īru krogā.

Lieliska vieta - “Paddy Whelan’s”

Īru krogs pašā Vecrīgas sirdī, “Paddy Whelan’s”, ir lieliska vieta tieši vīrietim. Ikvienā vīrietī daba ir ielikusi tieksmi pēc azarta un sacīkšu garu. Tieši tas ir iemesls, kādēļ vīrieši tik ļoti aizraujas ar sporta spēļu skatīšanos. Tieši sporta spēlēs valda divi šie pamata principi – sacīkstes savā starpā un azarts būt labākajam - gūt uzvaru. “Paddy Whelan’s” ikvienam ir iespēja skatīties aktuālās sporta tiešraides un ļaut vaļu savai līdzi jušanai par iesistiem vārtiem, nobraukto sacīkšu apli un citiem aktuālajiem sporta sasniegumiem. Te ikviens priecāsies kopīgi iesaukties “Goal” un pielekt kājās no prieka, pacelt kausu par gūto uzvaru un apmainīties emocijām. Uzzini, kad ir tuvākā Tava iecienītā sporta veida tiešraide!

Laba kompānija kā dāvana

Vai vīrietis pavada laiku kopā ar draugiem vai ar savu sievieti – tā vienmēr ir laba kompānija. Kopīgas intereses, kas vieno, var būt dažādas – vieniem tā ir regulāra laba maltīte, citiem vienkārši aizraujoša atpūta, bet vēl kādam – mīļākais sporta veids, u.t.t. Un tam visam pāri stāv patīkama laika pavadīšana! Tieši tādēļ ir vērts uzdāvināt savu kompāniju lieliskā vietā.

Sātīgs ēdiens

Paēdis vīrietis = laimīgs vīrietis! Tas nu ir skaidrāks par skaidru. “Mīlestība iet caur vēderu” un citas senču parunas par šo tēmu tiešām nav melojušas, tomēr runa nav vis par jebkādu ēdienu. Ir divi pamata kritēji, lai vīrietis patiešām maltīti atzītu par labu: ēdienam jābūt sātīgam un garšīgam! Un ja vēl klāt nāk alus kauss, diena izdevusies! Tādēļ vīrietis noteikti būs sajūsmā par šādu maltīti. Rezervē galdiņu īru krogā jau laikus, zvanot uz tālruņa nr. +371 67210150, un nepalaid garām ne īstu vīru cienīgu ēdienreizi, ne aizraujošu sporta spēli.

Atnāc uz “Paddy Whelan’s”, kur vari iegādāties dāvanu karti vai vienkārši atved savu vīrieti vai čomu uz šo īru pubu.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...