Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ko eksperti saka par gaisa – ūdens siltumsūkni kā apkures risinājumu privātmājai?

Gaisa - ūdens siltumsūkņa apkurināta privātmāja, Photo by Toa Heftiba on Unsplash

Gaisa - ūdens siltumsūkņa apkurināta privātmāja, Photo by Toa Heftiba on Unsplash

Apkures veida izvēlei jābūt pārdomātai. Jārod labākais un ekonomiskākais risinājums ilgtermiņā, jo apkures sistēma nav tā, ko cilvēki maina katru gadu. Lūk, ko saka eksperti par gaisa – ūdens siltumsūkni kā apkures risinājumu privātmājai!

Gaisa – ūdens siltumsūknis ir ekoloģisks

Gaisa – ūdens siltumsūknis savas darbības laikā nerada dūmus. Šī apkures sistēma tiek apsildīta ar pazemes siltuma enerģiju, sūknējot to tālāk uz apsildāmo objektu.

Gaisa – ūdens siltumsūkņa apkure ir ekonomiska

Gaisa – siltumsūkņa izmaksas ir vienreizējas - tas ir ne tikai ekonomisks risinājums ilgtermiņā, bet arī ekonomisks laika ziņā. Atšķirībā no citām apkures iekārtām, to nav jāapkurina, jātīra, kā arī jārod risinājumi tīrīšanas seku likvidēšanai, piemēram, nav jādomā, kur likt uzkrātos pelnus. Nav jārēķinās arī ar kurināmā materiāla izmaksām vai laika un spēka patēriņu, piemēram, cērtot malku.

Gaisa – ūdens siltumsūknis ir drošāks ekspluatācijā

Atšķirībā no apkurināmajie siltuma enerģijas padeves avotiem, kā piemēram, krāsnīm, granulu katliem, to darbībai nav nepieciešama liesma. Kā zināms, ugunsdrošības negadījumi kurinot nereti ir iemesli smagām sekām gan īpašumam, gan tā iedzīvotājiem.

Gaisa – ūdens siltumsūknis ir kompakts

Šis ir lielisks risinājums nelielām ēkām. Apkures katli un krāsnis parasti tiek izvietotas atsevišķā apkures telpā. Papildus jādomā par kurināmā uzglabāšanu – malka, granulas aizņem gana lielu telpu.

Šim apkures veidam nav nepieciešams skurstenis

Lai ierīkotu gaisa – ūdens siltumsūkni, nav jādomā par skursteņa izbūvi, tā uzturēšanu kārtībā. Automātiski tiek izslēgtas ne tikai skursteņa izbūves izmaksas, bet arī maksa par skursteņslauķi, kā arī iespēja, ka skurstenis var aizdegties, kas nav retums, izmantojot malkas apkuri.

Kaut arī gaisa – ūdens siltumsūkni var ierīkot jebkurā gadalaikā, labākais laiks, kad parūpēties par to, ir tieši vasara, kad zeme viegli padodas rakšanai un iekārtas izbūvei. “Divine Heat Company” pieejami modernākie un energoefektīvākie siltumsūkņi, kas piemēroti arī jaunākajām digitālajām tehnoloģijām.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...