Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ko mīlestībā sola 2021. gads vēžiem, lauvām, jaunavām?

Pāris, foto - Pixabay

Pāris, foto - Pixabay

Jau uzzinājām, ko jaunais 2021. gads mīlestībā sola auniem, vēršiem un dvīņiem, bet nu ieskatīsimies, ko nākamais gads mīlas jomā nesīs vēžiem, lauvām un jaunavām!

Vēži

Vēži mīlas jomā var nokļūt pavisam neparastās, bet interesantās situācijās, kas var izvērsties aizraujošos piedzīvojumos, kas pašam vēzim sniegs gandarījumu. Jāatceras gan, ka ar harizmu vien nepietiks, lai gūtu panākumus, tādēļ būs jāpiepūlas un nedrīkst padoties. Būs jāizvērtē esošās situācijas daudz detalizētāk, kā ierasts. Pirmā 2021. gada puse mīlestības jomā var būt sarežģītāka, var norisināties negaidīti un izšķiroši notikumi, tomēr viss nokārtosies, lai arī ne tik ātri, cik vēlētos. Galvenais nepadoties! Ieteicams šajā laika posmā izbaudīt kopīgas ģimenes brīvdienas ārpus mājām. Iespējams, ka sarežģītās situācijas norisināsies tuvāko radu lokā. Otrajā gada pusē vēžiem taps skaidrs, ka ne viss bijis kā līdz šim licies, un tieši pirmā gada puses notikumi sniegs apskaidrību. Nevajadzētu paļauties asiem emociju izplūdiem, bet censties savaldīties un meklēt risinājumu. Vientuļie vēži piedzīvos nestabilitāti un neraksturīgas situācijas, tomēr sagaidāmais rezultāts piepildīsies pat ar vērienu. Ģimenes vēžu tuvinieki var censties iejaukties to attiecībās, tomēr nevajag turēt ļaunu prātu, jāsaprot, ka tuvinieki vēl tikai labāko.

Lauvas

Lauvām 2021. nesola pārdzīvojumus attiecību jomā, turklāt tās būs savaldīgākas kā līdz šim. Ja lauvai kāds aizvērs durvis, tad tā klauvēs pie citām vai līdīs pa logu, katrā ziņā, risinājumu tā radīs. Iespējams, ka kāda lauva iestūrēs laulības ostā pirmajā 2021. gada pusē. Ģimenes lauvas var nokļūt attiecību krīzē, tomēr tās tiks ātri pārvarētas. Galvenais šajā gadā lauvām ir saprast, ko tās vēlas no attiecībām, bet visādi citādi nozīmīgas krīzes un šķēršļus 2021. gads nesola, tieši otrādāk - attiecībā pret citām horoskopa zīmēm, lauvām šis būs priviliģētāks gads mīlestības jomā, tomēr jāatceras, ka nevajag visu gribēt, jo var atsisties pret sienu. Atkarībā no tā, ko lauvas vēlēsies, gada otrā pusē varēs sagaidīt izmaiņas mīlestības jomā. Ja radīsies jebkādas šaubas, rodi atbalstu pie tuviniekiem, tie sniegs gudru padomu, kas var palīdzēt atrisināt lauvas sīkās likstas. Šis gads daudzām lauvām liks atzīties jūtās un gada otrā pusē iespējams nodibināt ģimeni un pat sagaidīt jaunumus par ģimenes pieaugumu.

Jaunava

Jaunavām 2021. gads mīlas jomā būs aizraujošs un pozitīvs. Šajā gadā jaunavas jutīsies emocionāli brīvas. Pirmā gada puse būs ļoti dinamiska, gaidāmas arī pārmaiņas, kurām nāksies pielāgoties vai akceptēt zaudētāja lomu. Jādara visu iespējamo, lai sasāpējušos jautājumus veiksmīgi atrisinātu. Lai arī cik grūti būtu, ja jaunava nepadosies grūtībām attiecībās, tās gūs uzvaru, ja pieturēsies pie atklātām sarunām. Lēmumu pieņemšanai šis gads būs svarīgs pozitīvā nozīmē. Gada otrā puse Jaunavām solās būt daudz harmoniskāka un pastāv iespējas vēl vairāk nostiprināt attiecības. Tieši otrā gada puse atklās, vai jaunavai bija pareiza izvēle lēmumu pieņemšanā pirmajā gada pusē. Ja radīsies jaunas jūtas, vēlams ļauties lēnai un mierīgai gaitai, taču tai pat laikā nevajadzētu baidīties no pirmā soļa speršanas. Lai arī Jaunavas pēc dabas ir empātiskas, nevajag sevi pārvērtēt par labāku cilvēku, nekā patiesībā ir. Uzticēties Jaunavām ieteicams zināmām personām, nevis jaunpienācējiem tās dzīvē.

Lasi arī:

Mīlestības horoskops 2021 svariem, skorpioniem un strēlniekiem

Mīlestības horoskops auniem, vēršiem, dvīņiem 2021!

Ko mīlestībā sola 2021. gads vēžiem, lauvām, jaunavām?

Decembra mēneša horoskops: Kāds būs gada noslēgums?

Vai patiesībā esi dzimis zem 13. horoskopa zīmes? Čūskneša raksturojums.

Agnese Zeltiņa stāsta par akmeņiem rotās saistībā ar horoskopu zīmēm

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...