Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ko par Olgu Kambalu atklāj viņas rokraksts?

Olga Kambala, 1188 Play ekrānšāviņš

Olga Kambala, 1188 Play ekrānšāviņš

Uzcītīgākie pašmāju šova “Slavenības. Bez filtra” skatītāji droši vien jau būs pamanījuši, ka uzņēmēja Kaspara Kambalas sieva Olga reizēm nav vienaldzīga pret dažāda veida zīlēšanām, numeroloģiju vai tamlīdzīgām lietām. Arī šoreiz sieviete nespēj turēties pretī kādas rokrakstu ekspertes vilinošajam piedāvājumam paanalizēt Olgas personību balstoties uz rokraksta paraugu.

Iegūtajam rezultātam daudzos punktos piekrīt gan pati Olga, gan viņas dzīves biedrs. Piemēram tam, ka viņa ļoti ātri un cieši pieķeras viņas dzīvē ienākušajiem cilvēkiem. “Jā tā tiešām ir, un šī iemesla dēļ es esmu diezgan vientuļš cilvēks, es apzināti neveidoju nekādas draudzības ārpus ģimenes. Es zinu, ka ļoti stipri pieķertos un tad, ja kaut kas pajuktu, man nenormāli sāpētu” atzīst Olga.

Vēl rokraksta atklājumi ziņo, ka enerģijas Olgai esot pietiekami, komunikācijā ar svešākiem cilvēkiem viņa esot diplomātiska, bet ar tuvākajiem – ļoti tieša. Vēl Kambalas kundzei esot tieksme idealizēt savu partneri, kam viņa arī piekrīt: “Es savu vīru ne tikai idealizēju, es arī pamazām viņu par šādu ideālu izveidoju.”

Bet ko rokraksts atklāj par Olgas seksuālo pusi, un vai vispār šādas lietas vērts ņemt nopietni – uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Vai vīru var pieburt ar sāli - Olgas baltā maģija

Olgai uzradusies uzmācīga fane no ārstniecības iestādes

Olga Kambala atklāti par slavas ēnas pusēm

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...