Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kolagēns - neaizstājams ādas, matu un nagu veselībai

Anna Bērziņa, 1188 Play ekrānšāviņš

Anna Bērziņa, 1188 Play ekrānšāviņš

Mūsdienu pasaulē lielā mērā valda jaunība kults. Īpaši tam pakļauts daiļais dzimums, tādēļ nav brīnums, ka sievietes visiem spēkiem mēģina atrast līdzekļus, kas palīdzētu izskatīties jaunām un starojošām ilgāk. Viens no šādiem līdzekļiem ir kolagēns, ar kura plusiem un lietošanas ieteikumiem raidījumā “Māmiņu klubs” iepazīstina ārste dermatoloģe Anna Bērziņa.

Kā jau norāda šī nosaukuma tulkojums no grieķu valodas – “gatavot līmi”, kolagēns ir olbaltumviela, kas satur kopā saistaudus. Lai mūsu āda būtu tvirta un vesela, kā arī mati un nagi – veseli, stipri un mirdzoši, bez kolagēna iztikt nevaram nekādi – atzīst dermatoloģe. Ja ādai trūkst kolagēna, tai zūd stingrība, elasticitāte, parādās krunciņas, mati un nagi lūzt, zaudē mirdzumu.

Kolagēnu organisms dabiski izstrādā pats, taču nelaime tāda, ka ar gadiem dažādu faktoru ietekmē šis process palēninās. Tam par iemeslu ir gan apkārtējās vides piesārņojums un UV starojums, gan mūsu pašu neveselīgie dzīves veida paradumi – smēķēšana, alkohols.

Kolagēnu iespējams uzņemt arī ar dažādiem uztura produktiem, piemēram – kaulu buljonu, galertu, gaļas subproduktiem, arī lēcām un sēklām, un citiem. Tomēr mūsu steidzīgajā dzīves veidā izsekot optimālajam balansam nereti ir sarežģīti, tādēļ talkā nāk uztura bagātinātāji, piemēram, iekšķīgi lietojams kolagēns. Ja vēlaties uzzināt par šiem preparātiem vairāk, noskatieties 1188 Play video!

Skatieties arī:

Kā atbrīvoties no celulīta mājas apstākļos ?

Uztura ieteikumi, kas palīdzēs ilgāk nenovecot

Sejas fitness - kā mazināt krunciņas bez plastiskās ķirurģijas

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...