Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Koncertcikla “Džezs Vecrīgā – Mazās ģildes dārzā” noslēdzošais mēnesis

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Turpinot tradīcijas, jau sešpadsmito gadu pēc kārtas Mazā ģilde vasaras mēnešos rīdziniekiem un Rīgas viesiem dāvina bezmaksas džeza koncertus ceturtdienu pēcpusdienās. RKTMC “Mazā ģilde” dārzā jūnijā uztsājās “City Jazz Riga”, jūlijā - “Jam orchestra”, bet augusta mēnesī klausītājus aicinām uz Rinalda Maksimova trio koncertiem.

Rinalds Maksimovs sava trio sastāvā ir apkopojis spožākos Latvijas un Lietuvas mūziķus, kuri mūs visus priecēs gan ar džeza melodijām, gan ar Rinalda oriģinālkompozīcijām.

Rinalds Maksimovs pēc Rīgas Doma kora skolas džeza nodaļas absolvēšanas ir pavadījis 5 gadus Zviedrijā un Dānijā, kur dziļāk izkopis savu izpratni par dažādiem mūzikas žanriem un improvizāciju mūzikā. 2018. gadā atgriezies Latvijā, lai veidotu jaunas sadarbības.

Mazās ģildes dārza koncertos piedalīsies arī saksofonists Kārlis Auziņš, ar kuru Rinalds ir izveidojis jau dziļāku draudzību un muzikālo saspēli, studējot Kopenhāgenas Ritmiskās Mūzikas Konservatorijā. Koncertos piedalīsies arī trompetists Dominikas Višņauskas, kontrabasists Edvīns Ozols kā arī kontrabasists Jānis Rubiks.

Koncerti norisināsies 4., 11., 18. un 25. augustā plkst. 17.00. Ieeja bez maksas.

Koncertus ar Rīgas domes atbalstu organizē Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs „Mazā ģilde”.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...