Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kontracepcijas līdzekļi un citi ieteikumi drošai papardes zieda meklēšanai

Papardes zieda meklēšana. Attēls no Unsplash.com

Papardes zieda meklēšana. Attēls no Unsplash.com

Ak, šī gada īsākā un grēcīgākā nakts... Nav noslēpums, ka tieši šajā naktī zied pats pats skaistākais zieds Latvijas dabā. Tikai to lemts redzēt tikai divatā esot, prom no citiem jāņotājiem, tumsā un maigumā... Ja plānā nav tikt pie bērniņa vai, kas krietni sliktāk, kādas venēriskās saslimšanas, vēlams, tomēr parūpēties, lai Jāņu naktī esi drošs par izvēlēto kontracepcijas līdzekli!

Kādu kontracepciju izvēlēties, tuvojoties Jāņu naktij?

Ja neesi pastāvīgās attiecībās, vai ar šībrīža partneri jūs saista tikai daļēji tuvas attiecības un esat nupat iepazinušies, visdrošākais risinājums būs vecie labie prezervatīvi; tiem ir visaugstākais procents aizsardzībā pret nevēlamu grūtniecību, kā arī STS.

Ja zini, ka papardēs dosies ar savu pastāvīgo partneri, par kura/s intīmo veselību esi drošs/a, risinājumi var būt jau dažādāki. Tieši jūsu abu veselībai, labsajūtai un citām vajadzībām piemērotāko kontracepcijas veidu vislabāk konsultēties ar ginekologu. Populārākais, protams, būs t.s. hormonālās pretapaugļošanās tabletes. Lai gan pret tām nereti ir daudz aizspriedumu nepatīkamo blakņu dēļ, mūsdienu farmakoloģija ir veikusi milzu soli un, piemēram, kontracepcijas tabletes ar estrogēnu – estetrolu kļūst arvien populārākas.

Jāņem vērā, ka neviena kontracepcija nav pilnīgi un absolūti droša! Daba ir viltīga un neparedzama, un pieredzējuši ginekologi savās praksēs sastop visdažādākos gadījumus, kuros sieviete palikusi stāvoklī, lietojot it kā pilnīgi drošus un pārbaudītus līdzekļus. Jebkurā gadījumā izsargāties vienmēr ir drošāk kā neizsargāties vispār.


Alkohols un droša tuvība

Svarīgi atcerēties arī to, ka alkohola lietošana var ietekmēt dzimumdzīves kvalitāti, tāpēc jālieto ar mēru. Un šis svarīgi īpaši vīriešiem – ja neesi drošs, ka tavs iecerētais partneris patiešām ir spējīgs sniegt savu piekrišanu, esi galants un labāk parūpējies par drošu un ērtu guļasvietu miedziņam sagurušajam sirdsāķītim un savas ieceres uz karstu mīlas nakti atstāj citai reizei.


Kad esi drošs par savu gatavību mesties papardēs, te būs vēl daži ieteikumi, kā bagātināt savu seksuālo pieredzi, meklējot Jāņu nakts brīnumu arī citās vietās: 13 vietas, kur meklēt papardes ziedu Jāņu naktī (neskaitot papardes!)


Kur rast enerģiju seksam? Atbildes sniedz radiogeiša Ieva Adamss.

Savukārt par to, ka dzīve pēc 60 tikai sākas – arī seksuālā – ir pārliecināta iedvesmojošā Žanna Dubska!

Pavisam atklāti par to, cik svarīgi ir parūpēties par drošību intimitātē – stāsta dziedātāja Būū.Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...