Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kur meklēt akūtu zobārsta palīdzību brīvdienās un ārpus darba laika?

Akūtā zobārstniecība, Photo by Yusuf Belek on Unsplash

Akūtā zobārstniecība, Photo by Yusuf Belek on Unsplash

Par steidzamu zobārsta apmeklējumu brīvdienās vai vēlā vakara stundā ikdienā neviens nedomā, tomēr, ja nakts mieru izbojā pēkšņas zobu sāpes, nekas cits neatliek, kā steidzami doties pie zobārsta.

Kas var būt par iemeslu akūtai nepieciešamībai apmeklēt zobārstu?

Galvenie iemesli ir zobu sāpes un traumas. Šajos gadījumos apmeklējumu atlikt vairs nevar un ir steidzami jādodas pie ārsta. Traumas gūst gan pieaugušie gan bērni sporta aktivitāšu un spēļu laikā. Visbiežāk tiek traumēti vai izsisti priekšzobi. Sāpes parasti rada dziļi kariozi zobi vai gudrības zobi, kas negaidīti sāk šķilties.

Kur meklēt akūto diennakts zobārstniecības palīdzību?

Jo ātrāk griezīsieties pie zobārsta sāpju un traumu gadījumā, jo lielākas iespējas būs zobu izārstēt un saglabāt. Jūlijas Katkevičas dinennakts zobārstniecībā akūtā palīdzība tiek sniegta jebkurā diennakts laikā, arī brīvdienās un svētku dienās. Zobārstniecība atgādina, ka pacienti var lietot pretsāpju zāles, lai mazinātu zobu sāpes, taču nevajadzētu tās lietot 6 stundas pirms zobārsta apmeklējuma, ja nav skaidrs, kurš zobs izraisa sāpes.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...