Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kur samainīt rūpnieciskās gāzes balonu?

Rūpnieciskā gāze, SIA "AIROK"

Rūpnieciskā gāze, SIA "AIROK"

Pandēmijas ierobežojumi un citi apstākļi ļoti būtiski var ierobežot kontaktēšanos savā starpā, bet tie nemazina nepieciešamību, piemēram, samainīt tukšo rūpnieciskās gāzes balonu pret jaunu. Kā un kur to izdarīt tad, kad nevari vai nevēlies kontaktēties, padomu sniedz SIA “AIROK”.

Kur un kā apmainīt sašķidrinātās gāzes balonu?

Bezkontakta pašapkalpošanās sistēma rūpnieciskās un sašķidrinātās gāzes tirgū ir izdevīga gan uzņēmumiem, gan klientiem, jo ērtā veidā iespējams samainīt gāzes balonus vienā no 21 gāzes apmaiņu punktiem Latvijā. Pašapkalpošanās skapji ir ērti lietojami:

  • Izvēlies sev tuvāko “AIROK” gāzes apmaiņas punktu un dodies uz to, līdzi ņemot tukšo gāzes balonu vai dodies pēc jauna, ja Tev tāda nav.
  • Piezvani uz pašapkalpošanās skapja norādīto tālruņa nr. 26117111
  • Izstāsti operatoram, kurā gāzes apmaiņas punktā atrodies un no kāda uzņēmuma esi. Informē arī, kādu gāzi un kādā tilpumā to vēlies, kā arī vai gāzes balons būs uz apmaiņu.
  • “AIROK” darbinieks attālināti Tev dos piekļuvi pašapkalpošanās skapim, Tu varēsi pats samainīt sev nepieciešamo gāzes balonu, vadoties pēc vienkāršām darbinieka instrukcijām.

Ņem vērā, ka, lai apmainītu gāzes balonu, Tev jābūt “AIROK” klientam. Nepārdzīvo, ja vēl neesi viens no šī uzņēmuma klientiem, to var ļoti ātri un operatīvi nokārtot! Kļūstot par “AIROK” klientu, Tev tiks nodrošināta iespēja iegādāties gan rūpniecisko gan sašķidrināto gāzi, ērti samainīt tukšos gāzes balonus.

Ko vēl piedāvā SIA “AIROK”?

Sašķidrinātās un rūpnieciskās gāzes balonu nomas un iegādes īpašumā iespējams iegādāties dažādu tilpumu balonos un tvertnēs. Tomēr tas nav viss! SIA “AIROK”, kas Latvijā pārstāv Igaunijas uzņēmumu “AIROK” OU, plašā izvēlē piedāvā arī:

  • Gāzes iekārtas un to detaļas, kā arī, protams, pašu gāzi
  • Individuālos aizsardzības līdzekļus
  • Metināšanas iekārtas un tos piederumus
  • Aerosolus
  • Balonu ratiņus u.c. piederumus.

SIA AIROK ir drošs kvalitatīvu gāzu piegādātājs, kura mērķis ir apmierināt jebkuras klientu
vajadzības, kas saistās kompānijas piegādātajiem pakalpojumiem. Uzņēmums pieļauj, ka klients var būt brīvs no nomas maksas un līgumsaistībām, kā arī garantē lojālu un ātru
apkalpošanu kādā no 21 punktā Latvijā pieejamām pašapkalpošanās gāzes stacijām, kas atrodas arī Rīgā. Visas preces un pakalpojumi pieejami uzņēmuma galvenajā adresē - Maskavas iela 433. Ja tev radušās neskaidrības, ienāc SIA “AIROK” mājas lapā un sazinies ar uzņēmuma pārstāvjiem!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...