Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kuru lapu pūtēju izvēlēties?

Lapu pūtējs, sils.lv

Skaistā, kārtīgā un veselīgā dārzā ir nepieciešams novākt no kokiem nokritušās lapas. Tas ir būtiski, lai samazinātu sūnu un sēņu augšanu, uzturot veselīgu mauriņu. Ar STIGA lapu pūtējiem/sūcējiem šo darbu var padarīt daudz ātrāk un ar mazāku piepūli, kā grābjot ar grābekli.

Mūsdienās ir pieejamas vairākas opcijas, lai piemeklētu katram dārzam visnepieciešamāko risinājumu un apmierinātu pat visprasīgākā dārza īpašnieka vēlmes.

  • Ar akumulatoru darbināmi pūtēji paredzēti, lai notīrītu piemājas piebraucamo ceļu un dārzu. Tie ir viegli, klusi, darbojas ar niecīgu vibrāciju līmeni un tiem nav nepieciešams veikt apkopes.
  • Elektriskie lapu pūtēji ir viegli un klusi, šiem pūtējiem ir arī lapu sūcēja funkcija, lai darbu atvieglotu vēl vairāk.
Visus šos un vēl daudzus citus izstrādājumus, kas atvieglo rudens dārza darbus, iespējams apskatīt un iegādāties veikalos "Sils" visā Latvijā.

www.sils.lv

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...