Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kvalitatīvam bērnu apģērbam ir ilgs mūžs – kur to iegādāties un pārdot?

Bērnu apģērbs, Photo by Nana Miya on Unsplash

Bērnu apģērbs, Photo by Nana Miya on Unsplash

Ja esat māmiņa mazulim vai bērniņam līdz 12 gadu vecumam, tad zināt, ka bērni no drēbēm izaug ātri un tikpat ātri vajadzīgs jauns un kvalitatīvs apģērbs. Kā bērnus apģērbt gaumīgi un mūsdienīgi, taču vienlaikus ekonomiski? Turklāt netērējot daudz laika?

Savukārt, ja jūsu bērnu garderobē atrodamas kvalitatīvu zīmolu lietas, kuras netiek lietotas, vai šīs lietas tikušas lietotas saudzīgi vai pat ne reizi nav uzvilktas, kā tas bieži gadās, tad kāpēc šīs lietas nenodot tālāk citiem? Jaunajiem vecākiem bieži nav laika un pat vēlmes nodarboties ar šo mantu tirgošanas procesu: fotografēt, publicēt un aktualizēt sludinājumus, atbildēt uz pircēju jautājumiem, organizēt piegādes un tā tālāk, un tā joprojām…

Kāds būtu ērtākais kvalitatīvu un mūsdienīgu bērnu apģērbu, apavu, attīstošu rotaļlietu pirkšanas-pārdošanas risinājums? Tādu piedāvā Latvijā pirmais bērnu preču komisijas veikals tiešsaistē “BeeBoo.lv”. Beeboo.lv vienkāršo pirkšanas un pārdošanas procesu starp Latvijas māmiņām, vienlaikus nodrošinot augstu preču kvalitāti.

Vecākiem, kuri vēlas atrast jaunus saudzīgus īpašniekus tik ļoti mīļām un dārgām bērnu lietām un vēl nopelnīt daļu šajās lietās ieguldītās naudiņas, Beeboo.lv serviss ir lieliska iespēja:

 • bezmaksas nosūtīt bērnu mantas vienā paciņā uz BeeBoo.lv servisu, izmantojot Omniva pakomātus vai nodot klātienē veikalā Vienības gatvē 186A
 • netērēt laiku pārdošanas procesam pašiem, sūtot katru preci individuāli atsevišķiem pircējiem
 • piedalīties bērnu mantu dzīves cikla pagarināšanā
 • saņemt par šīm precēm atlīdzību

Veikals “BeeBoo.lv” pārbauda mantas, vai tās atbilst galvenajiem standartiem, proti:

 • tās ir jaunas vai mazlietotas ar nolietojumu ne vairāk kā 50%
 • tās ir mūsdienīgas un modernas (dizaineru zīmolu vai citu kvalitatīvu zīmolu preces)
 • tām nav defektu

Preces, kuras atbilst veikala standartiem, tiek fotografētas un izliktas pārdošanai bērnu preču interneta veikalā veikalā ar piegādes nodrošinājumu visā Latvijā, kā arī visas preces ir pieejamas fiziskajā veikalā Vienības gatvē 186A, Rīgā.

Vecākiem, kas vēlas nopirkt kvalitatīvas preces savam bērnam, tiešsaistes komisijas veikals “BeeBoo.lv” ir iespēja:

 • netērēt lielus līdzekļus bērnu mantām, jo bērni taču aug tik ātri, vai arī ģimenē ir vairāki bērni, katrs ar savām vajadzībām un vēlmēm?
 • Iegādāties pazīstamu un kvalitatīvu bērnu modes zīmolu apģērbus un apavus par pieņemamām cenām
 • Iegādāties vairākas preces vienuviet un par vienreizēju piegādes maksu (nevis, piemēram, zābakus no vienas māmiņas Rēzeknē, savukārt, jaku no cita tirgotāja Liepājā)
 • Iegādāties preces, kuru kvalitāti interneta veikals ir pārbaudījis un tādēļ preces apraksts atbildīs faktiskajam preces stāvoklim
 • Izvairīties no interneta krāpniekiem, kuri mēdz uzturēties dažādās tirdzniecības lapās un grupās sociālajos tīklos un sludinājumu portālos


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...