Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Labākās sporta nodarbības sievietes skaistumam un labsajūtai

Pexels.com/

Katra sieviete ir unikāla un tikpat unikālas ir arī sievietes vajadzības attiecībā uz fizisko treniņu programmu. Kamēr viena būs gatava svīst svarcelšanas zālē, konkurējot ar spēcīgākajiem vīriešu kārtas pārstāvjiem, citai ir nepieciešams iekšējs, rāms miers vai deju kustību radīts prieks. Labi, ka piedāvājumā ir tik daudz dažādu sporta nodarbību. Der ieklausīties savās iekšējās sajūtās un izvēlēties to, kas tieši tagad, šajā brīdī tev ir nepieciešams.

Prieks un pozitīvu emociju lādiņš – dejas

Latino deju ritmi iekustina ķermeni un rada laimes hormonus. Tie aizved uz tālām un siltām zemēm, kur saule spīd spoži un cilvēki pilnībā atbrīvo savu ķermeni iepriekš neizdejotām kustībām. Tā ir sajūta, ka esi balles karaliene uz tropiskas salas. Tu esi līksma, brīva un pozitīvu emociju ieskautā burbulī kopā ar citiem tikpat smaidīgiem un laimīgiem cilvēkiem. Tieši tāda sajūta rodas LATIN fitness nodarbībās. Salsas, bačatas, reggaeton, cha-cha-cha, sambas un citu deju soļi ievedīs tevi ļoti labā filozofijā, kas ir “Dzīve ir skaista, baudi to”, un tu baudīsi, un jutīsies par to laimīga.

Līdzīgi ir ar zumbu, bet tajā deju soļi neaprobežojas ar silto zemju ritmiem. Tā ir ballīte, kurā vari atslābināties, ļauties kustībai un vienlaikus uzlabot savu fizisko sagatavotību: tas ir lielisks treniņš sirds un asinsvadu kustībai, izturībai, veiklībai, ķermeņa muskulatūrai un spēkam. Zumba dāvā enerģiju, kas sēdošā darba darītājiem ir īpaši nepieciešama.

Iekšējam mieram un harmonijai - joga

Reizēm ķermenim un prātam ir nepieciešams atpūsties no visa liekā, lai atgūtu iekšējo mieru un harmoniju. Šādām reizēm iesakām Hatha Yoga nodarbības. Tajās caur dažādām pozām, meditāciju un elpošanas vingrinājumiem tiek atgūta dzīvības enerģija. Hatha Yoga nodarbībā ķermenis atbrīvojas no negatīvā, no saspringuma, no bailēm un atver durvis uz jaunām iespējām. Mūždien kaut kur skrienošajiem un problēmu nomocītajiem tas ir lielisks veids kā relaksēties un iegūt mentālu un garīgu spēku turpmākajam.

Spēkam un izturībai – TRX, GRIP vai Body toning

Sievietēm, kuras tiecas pēc spēka un izturības, piedāvājam izmēģināt vidējas un augstas intensitātes treniņus, piemēram:

  • TRX – treniņš, kurā galvenais slodzes elements ir paša sportista ķermeņa svars. Tas burvīgi parāda, vai esi spējīga noturēt savu ķermeni vai tomēr vēlies to padarīt vēl spēcīgāku. Augot apmeklēto nodarbību skaitam, aug arī muskuļi un fiziskais spēks. Par to gandarījums ir ļoti liels;
  • Body toning/stretching ir apļa veida treniņš ar vienkāršu horeogrāfiju, kurā tiek izmantotas hanteles, step platformas, smaguma bumba un citi palīglīdzekļi. Tie visus vingrinājumus padara vēl grūtāk izpildāmus un rada patīkamu slodzi un muskuļiem, kas ir spiesti strādāt pastiprinātā režīmā. Nākošajā rītā ieguldīto darbu uzreiz varēs just;
  • GRIP – piemērotākā nodarbība tām meitenēm, kuras vēlas izteiktus muskuļus un skaistu ķermeņa reljefu. Tajā ir jāstrādā ar svaru stieni, kam ir maināma svaru daļa, lai katrs var pielāgot svaru atbilstoši savam sagatavotības līmenim. Vēl kāds pluss: šī nodarbība palīdz dedzināt zemādas tauku slāni un tonizēt galvenās muskuļu grupas. Nodarbība spēcīgai sievietei.

Veselībai un stājai – pilates un ārstnieciskā vingrošana

Ārstnieciskā vingrošana un pilates ir nodarbības, kas piemērotas jebkuram vecumam un jebkurai fiziskai sagatavotībai. Tās uzlaboju vispārējo veselību un atveseļo ķermeni no dažādām sāpēm: muguras, locītavu, plecu joslas, utt. Īpašs akcents tajos tiek likts uz muguras un vēdera preses muskulatūras nostiprināšanu un dziļajiem muskuļiem, tāpēc to noteikti vajadzētu pamēģināt ikvienam, kas vēlas uzlabot stāju.

Kilogramiem, kas ir lieki - aerobika

Protams, jebkurš no augstāk minētajiem treniņu veidiem ļaus atbrīvoties arī no liekajiem kilogramiem, bet, ja tas ir tavs galvenais mērķis, izmēģini Step aerobiku. Tas ir kaloriju dedzinošs kardio treniņš, kas ļauj iegūt skaistus kāju un sēžas muskuļus. Lielisks veids, kā sagatavoties pludmales sezonai un uzlabot ķermeņa koordināciju – gan skaistumam, gan veselībai.

Vai tiekamies "Kubi Riga" sporta un atpūtas studijas treniņos?