Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Laikapstākļu brīdinājums rīdziniekiem: gaidāms apledojums, putenis un spēcīgs vējš

Putenis, Photo by Ken Whytock on Unsplash

Putenis, Photo by Ken Whytock on Unsplash

Šodien, 20. janvārī, vakarā un rīt dienas laikā Rīgā gaidāms slapjš sniegs, tā daudzums var pārsniegt 10 cm. Meteoroloģiskā prognoze liecina, ka pilsētā gaidāms arī putenis, kas var turpināties visu nakti un no rīta, kā arī spēcīgs vējš, tā stiprumam brāzmās sasniedzot 22 m/s. Šādos laikapstākļos apledo ielas un ietves, kā arī tās var segt nolauzti koki, nenostiprināti priekšmeti vai atlūzas, radot bojājumus un postījumus. Apledojuma laikā, kad turpinās slapja sniega snigšana, pretslīdes materiālu, ko izmanto ielu un ietvju tīrīšanai, ātri noskalo nokrišņi, tāpēc iedzīvotāji aicināti izvērtēt plānoto maršrutu un paredzēt papildu laiku tā veikšanai, bet namu īpašnieki pievērst pastiprinātu uzmanību ietvju pretslīdes nodrošināšanai.

Rīgas ielu, tiltu, velojoslu un pieturvietu tīrīšanu AS "Ceļu Pārvalde", SIA "Roadeks", SIA "Rīgas Tilti" un SIA "Pilsētas Eko Serviss" veiks secīgi, ievērojot ielu kategorijas. Apkaimju mazajās ielās pretslīdes materiāla kaisīšana tiks organizēta pēc darbu veikšanas maģistrālajās ielās un uz tiltiem, kā arī pēc nepieciešamības. Par ielu sakopšanu var informēt arī pašvaldību, zvanot Satiksmes vadības centram pa diennakts tālruni 80003600.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...