Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Lapčenoks apraksta Bumbieres neiedomājamo greizsirdību

Dziedātājs Viktors Lapčenoks, 360TV šova "Pasaki to skaļi" ekrānšāviņš

Dziedātājs Viktors Lapčenoks, 360TV šova "Pasaki to skaļi" ekrānšāviņš

Visu laiku populārākajai pašmāju dziedātājai Norai Bumbierei bija sarežģīts raksturs un tāda izvērtās arī viņas dzīve. Skatuves dīva sava 46 gadus ilgā mūža laikā paspēja apprecēties četras reizes, kā arī laida pasaulē trīs bērnus. Viņas skatuves partneris un viens no vīriem, Viktors Lapčenoks, stāsta, ka ar Noru bija viegli sastrādāties un pacelt Raimonda Paula dziesmas jaunā līmenī, taču privātajā dzīvē gan gāja neizturami grūti.

Lapčenoks atklāja, ka mīļotās greizsirdības lēkmes bija tik ekstremālas, ka viņa pat neļāva dziedātājam tikties ar meitu no iepriekšējām attiecībām. "To es darīju slepus. Tu vari iedomāties, cik greizsirdība var tālu aiziet? Tās tomēr ir tavas asinis. Es ar viņu tikos ne jau katru dienu, bet šad tad uznāca melanholija un šausmīgi gribējās satikt," tā Viktors. "Es biju izmisumā, jo nevarēju to saprast. Es mēģināju skaidrot, bet tas bija tukšais variants. Jo es vairāk par to runāju, jo vairāk viņa iekarsa. Es gan vairāk uztraucos par to mūsu duetu."

Normunds apstiprina, ka Bumbieres greizsirdība gāja pat tik tālu, ka viņa taisīja vairākus abortus, paliekot stāvoklī no vīra, lai tikai paturētu viņu tikai sev: "Tas arī ir viens moments, ko es nevarēju saprast. Ja jau viņa mani tā mīlēja, kāpēc tad negribēja manus bērniņus? Tas man tā arī palika neskaidrs. Tikko, kā apprecējās ar citu, tā vienam bija bērniņš, nākošajam arī - bet ar mani nē." Lapčenoks zināja par viņas grūtniecību pārtraukšanu, taču bija bezspēcīgs skatuves dīvas priekšā: "Es par to zināju, taču viņa mani neklausīja. Viņa domāja, aha, kā tad, es jau zinu, kas notiks - es te pa māju ar bērniņu, bet tikmēr tev aste gredzenā un aiziet!" Dziedātājs skumji joko, ka to tik vien gaidīja. Viņš pauda viedokli, ka, iespējams, mīļotās dzīve būtu izvērtusies pilnīgi citādāka, ja viņa nebūtu taisījusi abortus - varbūt kopīgs bērniņš būtu viņu nomierinājis.

Visu raidījumu "Pasaki to skaļi" skaties trešdienu vakaros kanālā 360TV vai visu diennakti 1188 Play. Zemāk skaties 1188 Play video, kurā Lapčenoks stāsta par savām un Noras attiecību detaļām!

Uzklikšķini arī uz šī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...