Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Latvijas hokeja izlase šovakar tiekas ar grupas "pastarīti" Itāliju

Latvija - Itālija Hokeja spēles labākos momentus skaties play.1188.lv, screenshot

Latvija - Itālija Hokeja spēles labākos momentus skaties play.1188.lv, screenshot

Šovakar, 24.05. plkst. 16:15, Pasaules čempionāta hokejā 2021 trešajā spēlē Latvijai jātiekas ar savas grupas pastarīti Itāliju. Kā Tu prognozē spēles Latvija-Itālija spēles rezultātu? Diemžēl Covid-19 pret šo komandu bijis ļoti nežēlīgs, jo īsi pirms čempionāta Itālijas valstsvienībā saslima uzreiz 15 komandas dalībnieki. Sastāvs ir krietni novājināts, ko varēja novērot arī itāļu pirmajos mačos (4:9 pret Vāciju un 1:4 pret Norvēģiju). Pēc divām spēļu kārtām Latvija ar 4 punktiem “B” apakšgrupā ieņem 3. vietu. Pirmajā vietā ir Vācija, otrajā Kazahstāna, savukārt Itālija ar 0 punktiem atrodas pēdējā vietā.

Vai mūsu vīri būs atguvuši spēkus pēc divām ļoti smagām spēlēm? Vai izdosies ātri atslēgt pretinieku vārtus, lai nerastos lieks satraukums un itāļu nesajustu potenciālās uzvaras smaržu? Vai vārtos atkal stāsties Matīss Kivlenieks, vai tomēr iespēja tiks dota Kalniņam vai Punnenovam?

Pasaules čempionātam hokejā vari sekot līdzi arī online - Itālijas - Latvijas spēles laikā ieskaties 1188 Play - tur būs pieejami video ar izlases gūtajiem vārtiem, bet pēc katras Latvijas spēles redzams video apkopojums par katru spēlētāju un viņa labākajiem momentiem no attiecīgās spēles Pasaules čempionāta hokejā! Ir vērts ielūkoties!

Skaties: Kur var redzēt Pasaules čempionātu hokejā

Gaidot šī vakara spēli, noskaties Latvijas izlases iepriekšējo maču - ar Kanādu un Kazahstānu - karstākos momentus:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...