Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ļaudis ierodas uz Uģa Oltes trillera “Upurga” pirmizrādi

Filmas "Upurga" pirmizrāde, foto: STV Pirmā!

“Kino Citdele” pirmizrādi piedzīvojis Uģa Oltes mitoloģiskais trilleris “Upurga,” kuru novērtēt bija ieradušies vairāki sabiedrībā zināmi ļaudis. Viņu vidū arī STV Pirmā! realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” ballīšu zvaigzne Baiba Klints, kura jau drīzumā sola karstu reportāžu no filmas pirmizrādes.

“Upurga” vēsta par piedzīvojumu gidu Andreju, kurš baidās no īstiem piedzīvojumiem. Bet tieši tādos viņš tiek ierauts, kad savrupas upes ielejā kopā ar filmēšanas grupu pazūd viņa māsa-influencere. Meklēšanu vēl vairāk sarežģī kāds skaists, bet bīstams dabas fenomens, kurš šajā ielejā mājo līdzās pasaules labāko kāpostu skābētājam, un no kura baidās pat vietējo mednieku brālība. Andrejs vēl nenojauš, ka šajā neparastajā mežā visas takas ved pie tā, ko meklē. Tikai vispirms vajag pazust.

Filmā piedalās gan latviešu, gan kaimiņvalstu aktieri: Igors Šelegovskis, Inga Tropa-Fišere, Rihards Sniegs, Elvita Ragovska, Morten Traavik, Reinis Boters, Māra Ķimele u.c.

Ielūkojies Baibas Klints foto reportāžā no filmas pirmizrādes, bet video ieskatu, kā sabiedrībā zināmi ļaudis līksmoja pasākumā, jau drīzumā skaties “Slavenības. Bez filtra.”

Zemāk skaties Baibas Klints reportāžas no citiem sabiedrības krējuma pasākumiem, bet par aktuāliem šovbiznesa notikumiem lasi šeit:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...