Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Lieliski iemesli, kāpēc kvadraciklu izmantot ziemā un ne tikai!

Kvadracikls ar sniega lāpstu, foto - 1188

Ir forši izbraukties ar kvadraciklu, bet vēl foršāk to darīt tieši ziemā! Lūk, lieliski iemesli, kāpēc Tev noteikti noder kvadracikls ziemas sezonā un ko ar to iespējams darīt!

Atklāj ar kvadraciklu neskarto dabu

Kvadracikls jeb kvadra ir izturīgs un lielisks pārvietošanās līdzeklis ne tikai pa ceļu, bet arī lieliski pārvar bezceļus, brikšņus, seklas ūdenstilpnes utt. Nav jābadās iestigt – priekšējā trose pievienojama stiprākam kokam vai smagākam transportlīdzeklim un kvadracikls pats sevi pievelk – izvelk. Ziemā iekaro sniegotos mežus, seko dzīvnieku pēdām un baudi neskarto dabu!

Atklāj ekstrēmas sajūtas!

Ar kvadraciklu vari atklāt ekstrēmas sajūtas, ne tikai braucot cauri brikšņiem, dubļu ceļiem un sniegotiem kalniem, bet arī ļaut vaļu sava iekšējai mežonīgajai dabai, taisot “saulītes”, slidinoties ar to pa ledu un taisot visādus citādus trikus. Bet atceries – ja nolem slidināties pa ledu, tad dari to ar prātu – ledum jābūt pietiekami biezam un ūdenstilpnes dziļums, drīzāk gan kāda mega liela peļķe, nedrīkst pārsniegt kvadras augstumu. Drošība pirmajā vietā! Neaizmirsti arī par piemērotu ekipējumu – apģērbu un ķiveri.

Izmanto kvadraciklu praktiski

Ja Tev ir piemājas teritorija, kuru ziemā regulāri jātīra no sniega, tad ļoti praktiski šo darbu uzticēt tieši kvadraciklam. Tam var piestiprināt speciālu lāpstu, ar kuru sniega tīrīšana neprasa piepūli un ir ļoti ātrs process. Arī kaisītāju piestiprinot, kaisi smiltis vai sāli. Vēl kvadraciklam piestiprinās smagumu pacēlājs, ar ko ērti vari pacelt un pārvest ne visai smagu, bet cilvēkam nepārnesamu kravu – pavilkt ar kvadru var pat līdz pat 1 tonnai. Kvadraciklu var izmantot arī nelieliem meža darbiem - tam pievieno baļķu pārvedēju vai šķeldotāju un savu meža puduriņu apkop “viens un divi”! Ar piestiprināmu greideri vari tīrīt un līdzināt ceļu. Bet ar arklu un ecēšām pavasarī apstrādāt zemi. Un tas nav viss – gan šķīvotājs, gan vagotājs, gan kultivators, gan lapu grābeklis, pat zāles pļaujmašīna un dārzeņu racējs, lapu savācējs un vēl citiem darbiem vari pielietot kvadraciklu. Braucienu ar kvadraciklu vari pat uzdāvināt!

Lasi arī:

Sniega pūtējs – iespēja pagalma tīrīšanu pārvērst par izklaidi

Lapu un sniega izvešana - tīra teritorija un nekādas soda naudas

12 skaistas vietas Latvijā, kur aizbraukt ziemā

Kur Rīgā var ziemā sportiski pavadīt laiku svaigā gaisā?

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...