Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Lūk, cik noderīgs bērnam būs savs elektro auto!

www.kidstopcars.com Bērnu elektroauto

Elektromobīļi jeb elektriskās automašīnas, kas domātas bērniem, ir iecienīts izklaides veids gan parkos, gan dažādos pilsētas svētkos, kā arī tās tiek iznomātas kā atrakcija jubilejās. Tomēr bērnu elektriskās mašīnas ne tikai rada prieku mazajiem braucējiem, bet arī ir nozīmīgas dažādu prasmju pilnveidošanā.

1. Elektriskās automašīnas trenē bērna uzmanību, kā arī attīsta maņas

Katrs autovadītājs zina - lai nenotiktu avārijas, ir jāspēj koncentrēties un pamanīt/sadzirdēt dažādus šķēršļus un brīdinājumus. Kad bērns iesēžas elektriskajā automašīnas modelī un uzsāk braukšanu viņam ir līdzīgas sajūtas kā īstam braucējam. Tieši tāpat kā uz ielas, arī pagalmā vai parkā ir jāseko līdzi apkārt notiekošajam.

2. Braucot ar elektromobīli bērns kļūst patstāvīgāks

Elektromobīlī vecāki nevarēs iesēsties blakus un teikt visu priekšā. Tādā veidā bērns iemācās pieņemt lēmumus un sajust savu neatkarību. Galu galā, arī vēlāk dzīvē, jo spējīgāks viņš būs darboties patstāvīgi, jo vairāk varēs sasniegt.

3. Elektromobīlis ļauj jautrā veidā apgūt jaunas zināšanas

Vecāki bērnam var mācīt ne tikai ceļa zīmes un satiksmes noteikumus, bet arī atšķirt kreiso un labo pusi. Mājas pagalmā var ierīkot radošu rotaļu laukumu, kas palīdzēs izprast daudzas lietas un pavadīt laiku kopā ar bērnu pietiekami izglītojoši, tomēr nezaudējot prieku.

4. Elektromobīlis ir ideāls risinājums, ja mazais ātri piekūst staigājot

Kad jādodas pastaigā, ir bērni, kas nelabprāt sēž ratos, tomēr paši savām kājiņām vēl nespēj mērot garākus gabalus, iespēja pārvietoties pašam savā automašīnā ir ideāls veids kā došanos ārā padarīt vieglāku gan mazulim, gan vecākiem.

Vai bērnu elektromobīļi ir droši?

Jā, ja tiek ievēroti visi priekšnosacījumi.

Pirmkārt, jāizvēlas augstas kvalitātes mašīnas no zināma un atzīta ražotāja, kas saņēmušas Eiropas Savienības standartiem atbilstošus drošības sertifikātus.

Otrkārt, jārūpējas par bērnu drošību arī pašiem:

· Jāizvēlas mašīna, kas atbilst bērnam pēc vecuma, svara, auguma un garuma parametriem.

· Bērnam jāizskaidro drošas braukšanas pamatprincipi.

· Ir labi, ja bērns, braucot ar elektromobīli velk ķiveri, iespējams arī elkoņu un ceļu sargus.

· Pērkot mašīnu jānoskaidro kādam segumam tā domāta, un tas arī jāievēro ekspluatācijā. Nevajadzētu ar mašīnas modeli, kas paredzēts gludam asfaltam, doties uz grubuļainu zālāju.

· Elektromobīlis regulāri jāpārbauda un jāseko līdzi tehniskajam stāvoklim. To var mācīt arī pašam bērnam – pārbaudīt riepas, neaizmirst mašīnu uzlādēt, tomēr izvairīties no regulāras pārlādēšanas, jo tas var ilgtermiņā sabojāt akumulatoru.

Kur meklēt kvalitatīvus elektriskos bērnu auto?

SIA “Kids World” veikalā Kids Top Cars ir atrodams plašs un daudzveidīgs elektromobīļu klāsts – džipi un kabrioleti, gan Audi, gan Mercedes, gan BMW markas.