Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Magone sašutusi - piedāvā viņai būt par "cukura mazulīti"

Magone, ekrānuzņēmums

Magone, ekrānuzņēmums

“Kas man te tāds cukurains vispār? Es drīzāk varētu būt sviesta mazulīte vai tauku meitenīte. Kāds es te cukuriņš?! Ir smukākas arī!” par soctīklos saņemto piedāvājumu kļūt par “cukura mazulīti” sašutumu neslēpj Magone. Viņai kāds ārzemju labvēlis solījis vieglu peļņu vairāku tūkstošu apmērā, ja vien dzejniece piekritīs viņa piedāvājumam. Turklāt, lai liktu visas kārtis galdā, ārzemnieks apgalvojot, ka seksuālas darbības no Magones netiekot prasītas.

“Izklausās, kā no debesīm nokritis eņģelītis, kas grib forši runāt par 3 štukām nedēļā. Tad jau par mēnesi jumts un vēl saules baterijas.” Vilinošo piedāvājumu ar draudzeni Dainīti “STV Pirmā!” realitātes šovā “Slavenības. Bez filtra” apspriež Magone. Lai arī piedāvājums kārdinošs un “Avotiņu” mājas jumtu jau sen prasās pēc remonta, tomēr dzejniece šobrīd nav gatava uzķerties uz svešinieka solījumiem: “Kas to lai zina, nākotnē var apdomāt. Bet ne pagaidām. Būšu tad “Cukura vecmāmiņa.” Nosmej Magone.

Kā Magonei iet ikdienā.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...