Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Magone vairs akli netic horoskopiem

Magone Šutoviene, ekrānuzņēmums

Magone Šutoviene, ekrānuzņēmums

Pēc horoskopa esmu vēzis – stāsta TV slavenība Magone Šutoviene un piebilst, ka ir vēzis pilnā godībā.

Magone uzskaita īpašības, kas atbilst tieši viņai kā vēzim – svarīga drošība, ģimeniskais pavards un pilni skapji un pagrabi.

“Ar tiem horoskopiem ir tā,” saka Magone un piebilst, ka agrāk ar mammu gaidījām avīzi “Dzirksteli” un lasījām horoskopus ar lielu deksmi. Šobrīd vairs tā nav.

Runājot par attiecībām un vīriem, Magone smej - iepriekš meklēju vīru pēc horoskopa, bet ļoti smagi aplauzusos izvēloties sev draugu tieši pēc horoskopu zīmes. Visi nav vienādi pat, ja dzimuši vienā laikā un stundā, norāda Magone. Izvēlējos vīru pēc principa, kas der vēzim saderībā pēc horoskopu zīmes - izrādās, ka tas ir stulbi, naivi un krahs bija dzīvē, uzsver Magone un piebilst, ka ir daudzas lietas, kas atbilst horoskopam, bet neviens neesam tāds, kāds ir uzrakstīts horoskopos.

Kādreiz ticēju ļoti horoskopiem, tagad mazāk. Vairāk šobrīd ieskatos gada horoskopu zīmēm, kas mainās tieši gadu mijā, piebilst Magone.

Vairāk lasi:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...