Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Magone velta ironijas pilnus vārdus Ventim Vītolam un aicina uz izlīgumu

Magone Šutoviene, STV Pirmā!

Magone Šutoviene, STV Pirmā!

Pirmdienas vakarā “STV Pirmā!” realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” zvaigzne Magone Šutoviene vietnē “Facebook” uz Live sarunu vakaru bija aicinājusi savus fanus – dzejniece atbildēja uz jautājumiem, uzklausīja laba vēlējumus, lasīja fragmentus no sava dzejoļu krājuma un nodeva sveicienus skatītājiem. Interneta tiešraides laikā fanu pulkam pievienojās arī Magones bijušais dzīves biedrs un dēliņa Raimonda Saulgaiša tētis Ventis Vītols, kuram šovu zvaigzne, izmantoja izdevību, veltīja ironijas pilnus vārdus, aicinot vīrieti beidzot aprakt “kara cirvi” un nokārtot abu attiecības.

“O, kas tas tāds! Top fans ieradies – Vītola Ventis! Mīļo pestītāj, pilnīgi es apgāzīšos zem beņķa. Nu, ko tu gribi, čali, ko? Ka būtu normāls bijis, bērniņu kopis un dzīvojuši tālāk, miera pīpi pīpējot. Es nesaprotu – nu, kas ir? Kas bijis, bijis – tak, noroc tu to savu aizvainojumu, nāc draudzējies un būs viss labi! Neforši, ka tā! Kaut Ziemassvētku brīnums varētu notikt un salabt ar visiem. Kā āmen baznīcā – pestīti visi un ejiet ar mieru. Bet nu nesanāk!” Ventim Vītolam vēstījumu ar sociālo tīklu starpniecību nodeva Magone.

Arī pēcāk sarunā ar faniem, kuri Magoni tincināja gan par to, ko viņa vēlētos saņemt Ziemassvētkos, gan to, kādi mājdzīvnieki ir viņas saimniecībā, šovu zvaigzne pamanījās pieminēt bijušo. Brīdī, kad Magone stāstīja, ka ļoti vēlētos savu saimniecību papildināt ar sirmi baltu zirgu, kuram Žanis jau esot apsolījis stallī ierīkot īpašu vietu, “Slavenības. Bez filtra” zvaigzne vēlreiz meta izaicinājumu Venta virzienā, sakot, ka varbūt, viņš varētu eleganto rikšotāju uzdāvināt abu kopīgam dēliņam: “Ventis Vītols varbūt var nopirkt par to alimentu naudu. Tas nebūtu daudz prasīts dēlam uz kaut kādu kāzu jubileju uzdāvināt zirgu. Ja kas, Venti, mazbērni taču mums būs abiem būs kopā jādala. Saņemies, vecīti, neesi losis, esi beidzot par veci!” Tiešraides laikā sacīja Magone.

Tāpat Magones talanta cienītāji vēlējās noskaidrot, vai sievietei bieži nācies vilties cilvēkos uz ko šovu zvaigzne atbildēja, ka vēl neesot bijis tāds cilvēks, kurā viņai neesot bijis jāviļas “Es biju pārāk uzticīga, pārāk naiva savos laikos un tas man ir licis drausmīgi ciest. Es tagad mēģinu saprast savas kļūdas un uzaudzēt sev tādu kā sīpola miziņu un vēl kādu lieku kārtu, lai mani vēl nesāpina arvien tālāk.” Savukārt runājot par attiecībām ar mammu un to, vai ir cerība, ka abas salabs, šovu zvaigzne skumīgi sacīja: “Es mēģināju, es gāju, bet dabūju ar tupeli pa pieri. Man negribas vēl kādreiz kā sunim tikt izmestam. Ja māte nāks mani meklēt, tad es, protams, varu to visu aizmirst. Bet tas bija pārāk sāpīgi.” Skarbos notikumus atceras Magone.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...