Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Marija Naumova par liktenīgo satikšanos ar Maestro, kas pavēra ceļu uz lielo skatuvi

Marija Naumova, 1188 Play ekrānšāviņš

Marija Naumova, 1188 Play ekrānšāviņš

Pagājušā gadsimta deviņdesmito gadu vidū šodien visu mīlētā dziedātāja Marija Naumova vēl bija, pašas vārdiem runājot, “meitene ar brillēm, kas dziedāja Jomas ielas bārā”. Par liktenīgo pavērsienu savā karjerā viņa visu mūžu būs pateicīga nevienam citam, kā pašam Maestro Raimondam Paulam.

Ar lielu pateicību par šo satikšanos Marija runā raidījumā “Pasaki to skaļi”:

“Kāds cilvēks bija manu dziedāšanu pamanījis un atvedis Maestro uz to restorānu paklausīties. Sagadījās tā, ka mans uznāciens bija veselu stundu pēc programmas sākuma, Maestro visu šo laiku bija gaidījis. Paldies restorāna saimniekiem, kas viņu ar pavadoņiem tikmēr garšīgi pabaroja. Pēc uzstāšanās Maestro pienāca pie manis un pateica, ka viņam būs operā koncerts, es arī varētu tur būt. Gāja laiks, neviens man nezvanīja .. tad nu es saņēmos un piezvanīju pati. Un tiku tajā koncertā, un tad jau viss aizgāja pavisam citās sliedēs .. Es Maestro par šo iespēju vienmēr būšu pateicīga. Un arī par “Māsu Keriju” Krievu Drāmas teātrī.”

Skatieties arī:

Kāpēc sabruka Marijas Naumovas sapnis par aktrises karjeru?

Marija Naumova par savu īpašo saikni ar tēti

Kā Marijai Naumovai izdodas uzturēt sevi tik labā formā?

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...