Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Mārtiņš Rītiņš reanimācijā cīnās par dzīvību

Mārtiņš Rītiņš, ekrānšāviņš no raidījuma "Rezervēts"

Mārtiņš Rītiņš, ekrānšāviņš no raidījuma "Rezervēts"

Iepriekš jau rakstījām, ka slavenais šefpavārs, kulinārijas TV raidījumu vadītājs un Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieris Mārtiņš Rītiņš ir nonācis slimnīcā. Viņa brāļi Andrejs un Jānis žurnālam "Privātā Dzīve" atklāj, ka stāvoklis ir smags un Mārtiņš Rītiņš pašlaik ir ievietots reanimācijā. Viņi arī saka, ka Mārtiņa Rītiņa gadījumā nozīmīga ir bijusi veiktā vakcīna, jo bez tās viņš jau sen būtu "aizgājis".

Svenais šefpavārs reiz viesojās Armanda Tripāna vadītajā raidījumā "Rezervēts" un apbūra skatītājus ar savu vieglumu un dzīvesprieku. Izrādās, pat dzīvojot Kanādā, Mārtiņš Rītiņš ir ļoti vēlējies dzīvot tieši šeit - Latvijā. Viņš stāsta, ka pirmo reizi Latvijā viņš ieradās 80. gados, kad saviem radiem dāvanās atveda džinsus un desas. Viņu sagaidīja īsta radu saime. Pat tādi cilvēki, kurus ne viņš, ne viņa mamma nekad iepriekš nebija zinājuši. Kad viņš devās prom, Mārtiņš apsēdās uz vilciena sliedēm un teica, ka negrib nekur braukt. Tik ļoti viņam te patika. "Es biju jauns un traks", saka Mārtiņš Rītiņš, "vēl aizvien esmu". Interviju ar Mārtiņu Rītiņu skaties video zemāk.

Turēsim īkšķus, lai jautrais, dzīvespriecīgais Mārtiņš Rītiņš pavisam drīz tiek uz pekām.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...