Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

"Mīla kemperī": Alise un Rūdolfs pēc šova beigām gājuši katrs savu ceļu

"Mīla kemperī" dalībnieku satikšanās, "STV Pirmā!" ekrānšāviņš

"Mīla kemperī" dalībnieku satikšanās, "STV Pirmā!" ekrānšāviņš

Tuvojoties gada beigām, visi iepazīšanās un piedzīvojumu šova "Mīla kemperī" dalībnieki atkal satikās, lai noskaidrotu, kā kuram gājis pēc ceļojuma noslēguma. Ballētāju kompānijai par pārsteigumu izrādījās, ka uzvarētāju pāris Alise un Rūdolfs pēc pelnītās divvientulības Spānijā tomēr izšķīrušies - varbūt tomēr viņiem vajadzēja izvēlēties katram saņemt 5000 eiro, nevis mīlestību? Alise draugiem paziņoja: "Tātad, kas jauns? Sasildījāmies Tenerifē, bet mūsu sirsniņas tomēr netika sasildītas līdz galam. Mēs neesam kopā."

Viņa atklāja, ka nav kopā ar savu sirdsāķīti, jo sapratuši, ka šovā iepazinušies par ātru: "Mēs aptuveni vienā laikā izšķīrāmies no pēdējām attiecībām. Jo ilgāk bijām kopā, jo vairāk sapratām, ka, vismaz no manas puses, viņš bija plāksteris iepriekšējām attiecībām." Savukārt Rūdolfs komentēja, ka viņam attiecību izjukšana nav sāpējusi: "Beigu beigās es pats jutu, ka to nevēlos. Kāpēc mums nav pa ceļam? Es īstenībā nevēlos to atklāt, jo tās ir diezgan personīgas lietas. Neko nenožēloju, jo tas bija ļoti foršs piedzīvojums."

Lai gan puisis apgalvoja, ka jūtas labi, atkal esot brīvs vīrietis, brunete Elīna tomēr nav par to pārliecināta: "Man no malas likās, ka Rūdis tomēr gribēja. Izskatījās, ka viņam no malas tās emocijas bija patiesas un īstas, viņam patika tā Alise. Man liekas, ka viņš šoreiz palika tajā salauzto siržu pusē." Zemāk skaties 1188 Play video no šova "Mīla kemperī" dalībnieku atkalsatikšanās! Katram ir savs viedoklis par to, kāpēc uzvarētājiem tomēr nesanāca palikt kopā. Visas sērijas meklē izklaides platforma Tet+.

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...