Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

"Mīla kemperī": Izbalsotais Edžus meklē meiteni ar skaistu smaidu un glītu dibenu

Priekšnieks Edžus, "Mīla kemperī" publicitātes foto

Iepazīšanās un ceļojumu šovā "Mīla kemperī" kā otrais puisis tika izbalsots priekšnieks Edžus. Intervija ar 1188.lv viņš stāsta, ka šis negaidītais pavērsiens raisa divējādas sajūtas - no vienas puses ir forši atgriezties ierastajā ikdienā, bet no otras - varbūt tomēr būtu gribējies turpināt izklaides kopā ar pārējiem: "Noteikti atcerēšos piedzīvojumus un vakaru tusiņus, jaunu cilvēku iepazīšanu. Nav tā, ka esmu baigais tusētājs, bet paballēties patīk." Uz jautājumu par to, vai nebija dīvaini, ka līdz ar puisi "Mīla kemperī" otro pusīti meklēja arī viņa bijusī, baikere Elīna, Edžus atbildēja, ka sen jau abu starpā viss ir izrunāts un beidzies.

Edžus atklāja, ka no visām kempera meitenēm viņam vislabāk pie sirds gājusi juriste Elīza, taču puisis neatmet cerības atrast savu īsto un vienīgo, jo joprojām tic mīlestībai. "Tā pastāv. Jautājums ir par to, kad viņa atnāk. Es sev blakus redzu meiteni, kas ir patstāvīga, uzņēmīga, skaista un sirsnīga. Man patīk daiļā dzimuma pārstāves, kuras ir īsākas par mani. Slaidas. Skaistām acīm un skaistu smaidu. Skaistu dibenu. Krūšu izmēram nav nozīmes, jo mūsdienās to palielināšana jau neko daudz nemaksā. Es gan negribētu tikties ar tādu, kurai ir zēngalviņa - matiem jābūt pāri plecam," smejas Edžus.

Par braukšanu mājā uz riteņiem viņš stāsta šādi: "Es vēl nekad nebiju ceļojis ar kemperi. Kā dzīves pieredze priekš ķeksīša bija baigi ok. Vai dzīve kemperī ir mans dzīves aicinājums? Laikam, ka nē. Varbūt reizi piecos gados ar draugiem vai ģimenes lokā var izšaut." Iepazīšanās šovu “Mīla kemperī" ceturtdienu vakaros skaties "STV Pirmā!". Savukārt plašāku iespēju ielūkoties mīlas līkločos nodrošina izklaides platforma Tet+, no pirmdienas līdz ceturtdienai priecējot ar aizkulišu sērijām, kā arī piektdienās ekskluzīvi piedāvājot īpašas 16+ sērijas.

Zemāk skaties 1188 Play video no nervus kutinošās izbalsošanas!

Uzklikšķini arī uz šī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...