Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

"Mīla kemperī". Izrādās, ka divi dalībnieki jau paspējuši "būt kopā"

Šova dalībnieki laiskojas džakuzi, "STV Pirmā!" šova "Mīla kemperī" ekrānšāviņš

Šova dalībnieki laiskojas džakuzi, "STV Pirmā!" šova "Mīla kemperī" ekrānšāviņš

Ceturtdien, 23. septembrī, pie skatītājiem “STV Pirmā!” un izklaides platformā Tet+ nonāks pašmāju iepazīšanās šova “Mīla kemperī” pirmā sērija, kurā 11 puiši un meitenes metīsies galvu reibinošā attiecību spēlē un ceļojumā kemperos cauri visai Eiropai, lai atrastu savu īsto un vienīgo. Šovs aizsāksies uz intrigu nots, jo jau pirmajā iepazīšanās dienā dalībniekus sasniedz baumas, ka divi no viņiem jau ir bijuši attiecībās viens ar otru, bet izšķīrušies. Pēc neilgas izmeklēšanas izrādīsies, ka tie ir "motomeitene" Elīna un "priekšnieks" Edžus, kurš, ienākot šovā atklāti paziņoja, ka šeit ieradies nopietnu nolūku vadīts un ir gatavs ne tikai iepazīties, bet pat apprecēties.

Lai arī bijušie vēlējušies kārtis atklāt nedaudz vēlāk, viss izvērties ne tā kā cerēts: "Mēs gribējām to pasniegt citādāk visiem dalībniekiem, kad vakarā būtu iepazinušies jau tuvāk, lai tā gaisotne nav tik saspiesta. Negribējām arī izlikties, ka neesam tikušies. Diemžēl, sanāca kā sanāca, un viss nāca gaismā pirms to pateicām," pastāstīja Elīna. Par to ir, ko teikt arī pašam Edžum: "Mēs netēlojām, ka neesam pazīstami, bet arī neizskanēja tieši jautājumi vai esam pazīstami. Es arī neiešu tā uzreiz teikt, ka viņa man ir pazīstama."

Citi šova dalībnieki spriež, ka, iespējams, Elīnai ar Edžu ir bijušas nopietnas attiecības, nevis tikai viens "Tinder" randiņš - vai šie jaunumi "atvēsinās" puišus no daiļavas? Un kā to uztver meitenes? Uz tik kaislīgu intrigu nots televīzijā sievietēm “STV Pirmā!” iesākas attiecību šovs “Mīla kemperī”,Savukārt vēl plašāku iespēju ielūkoties mīlas līkločos nodrošinās izklaides platforma Tet+, no pirmdienas līdz ceturtdienai priecējot ar aizkulišu sērijām, kā arī piektdienās ekskluzīvi piedāvājot īpašas 16+ sērijas.

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā dalībnieki bauda atpūtu džakuzi, runā par pikantām tēmām, līdz negaidot atklājas, ka Elīna un Edžus ir bijuši pazīstami vēl pirms šova.

Izlasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...