Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

"Mīla kemperī": Jaunpienācējs Oskars grib meiteni, kas nav lupata bez sava viedokļa

Jaunpienācējs Oskars, "STV Pirmā" šova "Mīla kemperī" ekrānšāviņš

Jaunpienācējs Oskars, "STV Pirmā" šova "Mīla kemperī" ekrānšāviņš

Iepazīšanās un ceļojumu šovā "Mīla kemperī" dalībniekiem beidzot pievienojās stiprā dzimuma pārstāvis - tirdzniecībā strādājošais Oskars - kurš sapurnāja puišus, liekot baidīties par savu partneru uzticību. Intervijā ar 1188.lv viņš stātsa, ka piekrita piedalīties šovā, kad tikko atgriezies darbā pēc atvaļinājuma: "Man ļoti patika šī ideja par ceļošanu un mīlestību, bet darbs gan bija ļoti neapmierināts, ka man atkal vajag atvaļinājumu! Principā pusstundas laikā vēlreiz paņēmu brīvu un devos uz Budapeštu!"

Lai gan viņš apgalvo, ka nav liels ceļotājs, Oskars ir pabijis ne mazums valstu: "Reizi vai divas gadā kaut kur aizbraucu. Ēģiptē esmu bijis kādas sešas reizes. Apciemoju arī Spāniju, Portugāli, visas trīs Skandināvijas valstis, Baltkrieviju, Ukrainu, Vāciju, Itāliju, Slovēniju, Austriju, Ungāriju, Hoevātiju, Angliju, Turciju, Dāniju, Čehiju. Bet nekad nebiju ceļojis ar kemperi! Tā bija pirmā reize. Man tiešām iepatikās tā, ka būtu gatavs atkal kādu reizi sēsties kemperī. Tikai ne ar tik daudz cilvēkiem."

Jaunpienācējs stāsta, ka blakus sev redz meiteni, kas noteikti ir mazāka par pašu: "Tā kā esmu augumā ražens cilvēks, gribu, lai daiļā dzimuma pārstāve ir smalka auguma, lai varētu viegli kāzās pāri tiltam pārnest! Man patīk, ka apskauju meiteni un viņa man var ērti uzlikt uz krūtīm galvu. Par matu krāsu man ir vienalga, bet laikam, ja jāizvēlas, dotu priekšroku gaišmatei, taču tas nav tik būtiski. Bet par iekšējo pasauli runājot, man ir ļoti svarīgi, lai meitenei ir savs viedoklis - tāda, kura akli nepiekrīt visam, ko saku. man nevajag "lupatu" bez sava viedokļa, sapņiem, mērķiem un cerībām. Tomēr pats svarīgākais man cilvēkos ir godīgums un godprātība."

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā Oskars ierodas šovā! Iepazīšanās šovu "Mīla kemperī" ceturtdienu vakaros skaties "STV Pirmā!". Savukārt plašāku iespēju ielūkoties mīlas līkločos nodrošina izklaides platforma Tet+, no pirmdienas līdz ceturtdienai priecējot ar aizkulišu sērijām, kā arī piektdienās ekskluzīvi piedāvājot īpašas 16+ sērijas.

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...