Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

"Mīla kemperī": Uzvarētāju jūtas tiek pārbaudītas - viņi izvēlēsies mīlestību vai naudu?

"Mīla kemperī" fināls, "STV Pirmā!" ekrānšāviņš

"Mīla kemperī" fināls, "STV Pirmā!" ekrānšāviņš

Iepazīšanās un ceļošanas šovs "Mīla kemperī" ir noslēdzies. Finālā Venēcijā bija palikuši divi pāri - janpienācēji Oskars un Elīna, kā arī Rūdolfs un Alise, kuri ir kopā kopš paša projekta sākuma. Viltīgā pavērsienā atklājās, ka nevis uzdevumi, bet gan pašu vērtējums vienam par otru noteicis uzvarētājus. Tā kā Rūdolfam un Alisei bija kopumā 18 sirsniņas, bet Oskaram ar Elīnu vien 7, uzvaras laurus šovā plūca skatītāju iemīļotais pāris. Taču tas vēl nebija viss, jo uzreiz pēc tam viņi tika nostādīti fakta priekšā, jo tālāk bija tikai divas izvēles - mīlestība vai 5 tūkstoši eiro.

Rūdolfs uzreiz bija pārliecināts par savu izvēli: "Tas, kas mums ir, vispār nav pielīdzināms naudai. Es neizvēlos naudu, jo vēlos tikai un vienīgi mīlestību. Izvēlos Alisi, jo tas nav nopērkams." Kad abiem vajadzēja atklāt savu izvēli, Alise pēkšņi iesāka sacīt, ka cer, ka mīļotais nedusmosies. Rūdolfs bija šokā: "Stāvēju uz tiltiņa. Atnāk Alise un saka, lai nedusmojos. Kā tas jāsaprot? Tiešām piķi izvēlējusies?" Tad daiļā dziedātāja paziņoja: "Es izvēlos...mīlestību! Hahahā! Vai tu aizmirsi, kas es arī esmu aktrise? Protams, ka es izvēlos mīlestību!"

Alise komentēja, ka vajadzēja tomēr pakutināt sirdsāķīša nervus, jo viņa nevēlējās būt pārāk paredzama: "Es gribēju redzēt kāda viņam seja paliks, kad sāks domāt, ka izvēlējos naudu." Lai gan puisis bija sācis pamatīgi nervozēt, viss beidzās laimīgi. Tas, ko viņi nezināja, ir ja viņi abi izvēlas palikt kopā, uzvarētājiem balvā tiek kopīgs brauciens uz siltajām zemēm. Zemāk skaties 1188 Play video ar šova rezultātu paziņošanu un dramatisko mīlnieku atkalapvienošanos! Pēc nedēļas skaties īpašu epizodi, kurā visi kemperšova dalībnieki atkal satiekas, lai pārrunātu kopā piedzīvoto un ielūkotos Rūdolfa un Alises mīlas ceļojuma aizkulisēs. Iepazīšanās šovu "Mīla kemperī" ceturtdienu vakaros skaties "STV Pirmā!". Savukārt plašāku iespēju ielūkoties mīlas līkločos nodrošina izklaides platforma Tet+, no pirmdienas līdz ceturtdienai priecējot ar aizkulišu sērijām, kā arī piektdienās ekskluzīvi piedāvājot īpašas 16+ sērijas.

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...