Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Neapdraudi apkārtējos - pārbaudi auto bremzes !

Photo by Tim Krauss on Unsplash

Photo by Tim Krauss on Unsplash

Cilvēki nereti rīkojas vienas domas vadīti - kamēr strādā, tikmēr viss kārtībā. Parasti to attiecina uz visu, kas saistīts ar mehāniskām ierīcēm, tai skaitā automašīnām. Tehniskā apskate reizi gadā ir obligāta, lai nodrošinātu mašīnas vadītāja un citu satiksmes dalībnieku drošību uz ceļa, taču automašīnas tehniskais stāvoklis mēdz pasliktināties nemanāmā ātrumā, reizēm pietiek vien ar mēnesi, lai auto būtu nelietojams.

Svarīgi atcerēties, ka izdzirdot kādu jaunu skaņu braukšanas laikā vai jūtot izmaiņas auto vadībā, piemēram, pedāļi spiežas pārāk vienkārši, bet nereaģē tik izteikti cik agrāk, vai stūri ir grūtāk griezt, nepieciešams vest mašīnu pārbaudīt! Īpaši nozīmīgi tas ir bremžu gadījumā!

Vari vest auto uz salonu, kurā auto bremžu sistēmas pārbaude notiks ar bremžu stendu, lai pārliecinātos, ka bremžu diagnostika ir precīza. Taču, ja domā, ka auto vēl nevajag vest uz salonu, pārliecinies, ka neesi novērojis šīs pazīmes -

5 pazīmes, kas brīdina – bremzēm nepieciešams remonts .