Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Nedēļas horoskops 18.-24.oktobrim

Nedēļas horoskops (Image by StockSnap from Pixabay)

Nedēļas horoskops (Image by StockSnap from Pixabay)

No ārkārtējās situācijas līdz banānu kariem - kādu notikumu attīstību mūsu dzīvēs sola šīs nedēļas horoskops?

AUNS: Būsi kaislīgs, mērķtiecīgs it visā, ko darīsi

Šobrīd pastāv lieliskas iespējas apliecināt sevi! Sasniegtie rezultāti pašam var likties nedaudz negaidīti un pārsteidzoši. Auni, kuri saistīti ar mākslas jomu, skatuves dzīvi, pratīs uzrunāt savu auditoriju, gūt tās atzinību un novērtējumu. Savukārt, biznesa pasaules pārstāvji prasmīgi centīsies iekarot sev stabilākas pozīcijas tirgū, kā arī meklēt izaugsmes potenciālu ārpus valsts robežām.

VĒRSIS: Sadalīt laiku starp ģimenes dzīvi un darbu būs īpaši svarīgi

Jo prasmīgāk spēsi sadalīt savā rīcībā esošo laiku starp ģimeni un darbu, jo vieglāk soļosi pa dzīvi, jo vairāk plūksi panākumu laurus. Noturēt mērenību it visās dzīves jomās nebūs vienkāršs uzdevums, taču līdz ko būsi piešāvis roku, tas turpmāk aizies “automātiski”. Zvaigznes iesaka būt vērīgākam, kārtojot ar nekustamo īpašumu, mantojumiem saistīto! Nedēļas izskaņā laiks būs kā radīts nelielai mājas ballītei. Lustēšanās, tuvu cilvēku sabiedrībā, ļaus ātri vien atslēgties no pasaulīgajām problēmām.

DVĪŅI: Prāts tā vien nesīsies uz nedarbiem, krāšņiem piedzīvojumiem, joku dzīšanu

Labais noskaņojums ļaus uzturēt draudzīgas, harmoniskas attiecības ar līdzgaitniekiem, palīdzēs vieglāk pārvarēt ikdienišķos sarežģījumus. Darba jomā kārosi pēc daudzveidības, pārmaiņām, jauniem izaicinājumiem. Var apgalvot, ka rutīna, ikdienas pelēcīgie pienākumi būs tavi lielākie “ienaidnieki”. Kāds Dvīņa zīmes pārstāvis nedēļas izskaņā kravās somas, lai dotos eksotiskā ceļojumā.

VĒZIS: Šonedēļ par veiksmes trūkumu sūdzēties nez vai varēsi

Tev tiks dotas visas iespējas panākt cerētos rezultātus. Būtisku lomu spēlēs pašiedvesma, ticība saviem spēkiem. Pat, ja saskarsies ar jūtamākām grūtībām, nesteidzies celt rokas gaisā, esi enerģiskāks, drošsirdīgāks savā rīcībā! Attiecībās ar otro pusīti meklēsi emocionālo saikni, vēlēsies vairāk laika pavadīt kopā. Nav izslēgts, ka nedēļas nogalē būsi iecerējis, ko īpašu jums abiem.

LAUVA: Viegli pakļausies izklaidei, bet priekšniecība par to var nebūt priecīga

Būsi viegli pierunājams, uz dažāda veida izklaidi, dzīves baudīšanu, taču strādāšanas ziņā, tev ātri vien var piezagties slinkums. Kaut arī zināmus laiskuma brīžus noteikti var atļauties katrs, tomēr jāpielūko, lai tie nesāk radīt problēmas ar laicīgu pienākumu izpildi vai neizsauc priekšniecības neapmierinātību! Tev vajadzētu būt nedaudz apzinīgākam, punktuālākam, kārtojot visa veida finansiālos jautājumus!

JAUNAVA: Romantika šonedēļ uzjundīs īpašos augstumos

Aktīvi iesaistīsies sabiedriskajā dzīvē, meklēsi iespējas dalīties ar līdzgaitniekiem sevis pieredzētajā, kā arī smelties citu pieredzi, zināšanas. Tieši dažāda veida ideju apmaiņa, kā arī radoša, inovatīva darba vide, ļaus gūt panākumus, kā arī skaidrāk apzināties savu nākotnes profesionālo virzību. Romantiskajā dzīvē šonedēļ solās uzjundīties kaislības, kuras tā vien mudinās ļauties erotiskajām baudām.

SVARI: Pozitīvā attieksme veicinās labklājību

Jo pozitīvāk, dzīvespriecīgāk, bezrūpīgāk spēsi noskaņot sevi un neļausi drūmām domām pārņemt prātu, jo labāk tev klāsies! Darbā centies vairāk komunicēt ar kolēģiem, nekautrējies biežāk pajokot, pakoķetēt. Šonedēļ vieglāk tiksi galā ar ikdienišķiem, labi zināmiem pienākumiem, savukārt radošām lietām brīžiem var nedaudz pietrūkt iedvesmas, vajadzīgās enerģijas, dzirksts. No darba brīvajā laikā būsi pamanāms gan teātra apmeklētāju rindās, gan kādā koncertā vai mākslas izstādē.

SKORPIONS: Nesteidzīgi, taču ļoti pārliecinoši tu tieksies nospraustā mērķa virzienā

Šobrīd pastiprināta loma var būt pielāgošanās spējām, prasmei saprasties ar cilvēkiem, kuriem diametrāli pretēji uzskati tavējiem. Lai veicinātu panākumu iespējas, aktīvāk izmanto savas psihologa un stratēģa dotības, kā arī vērīgāk ieklausies intuīcijas sniegtajās norādēs! Mīlas jomā tieksies ne vien pēc kaislībām, bet arī romantikas un dvēseliskās saiknes ar partneri.

STRĒLNIEKS: Darba jomā spēsi uzrādīt labus panākumus, taču tie nenāks viegli

Visticamāk, ceļš uz kāroto mērķi tiks bruģēts ar smaga un neatlaidīga darba palīdzību. Taču grūtības, dažādi pārbaudījumi tevi neatturēs! Būsi gatavs pūlēties vaiga sviedros, kas nepaliks nepamanīts no augstākstāvošo, sadarbības partneru puses. Līdz ko būsi veiksmīgi ticis galā ar pienākumu nastu, nekautrēsies, pēc pilnas programmas, ļauties dzīves baudīšanai!

MEŽĀZIS: Uz āru var lauzties lietas, kuras esi ilgi turējis sevī

Visticamāk, tev būs nepieciešams noņemt emocionālo spriedzi, no sirds izrunājoties, ar kādu uzticamu cilvēku. Kopumā nedēļa tev solās būt ļoti piesātināta, akcentējot svarīgus notikumus gan privātajā, gan profesionālajā lauciņā. Liela loma būs tuvinieku morālajam atbalstam, iedrošinājumam. Brīvdienās centies pilnībā atslēgties no profesionālajiem pienākumiem un pavadīt laiku kopā ar jaunāko paaudzi.

ŪDENSVĪRS: Tavs analītiskais prāts ļaus ātri rast risinājumu visdažādākajiem uzdevumiem

Labprāt veltīsi laiku sabiedriskām, radošām lietām, kā arī ziedosies inovatīviem, uz nākotni un modernajām tehnoloģijām tendētiem projektiem. Tavs analītiskais prāts ļaus ātri vien atrast risinājumus gandrīz jebkuriem uzdevumiem, kuri parādīsies tavā redzeslokā. Ja darba jomā viss ies samērā gludi, tad mīlas dzīvē vajadzēs krietnus nervus, lai panāktu saskaņu ar mīļoto. Iespējams, jūs abi ar partneri pēdējā laikā būsiet kļuvuši pārlieku uzvilkti.

ZIVIS: Darba būs daudz, kas nozīmē - skriesi kā vāvere ritenī

Galvenais, nepārvērtēt savus spēkus un neiedzīvoties pārslodzēs! Nedēļas sākums piemērots lietišķu, saimniecisku jautājumu risināšanai, savukārt nedēļas otrā puse būs atbilstošāka saviesīgajai dzīvei, dažādu prezentāciju, citu sabiedrisku pasākumu apmeklēšanai, kā arī to rīkošanai. Brīvdienās vislabprātāk dosies prom no pilsētas kņadas un baudīsi lauku mieru un klusumu.

Kas tikmēr jauns noticis pašmāju slevenību dzīvē?

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...