Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Nedēļas horoskops 19.- 25.septembrim

Nedēļas horoskops, attēls no Pixabay.com

Nedēļas horoskops, attēls no Pixabay.com

23. septembrī plkst. 4:04 iestājas astronomiskais rudens un līdz ar to dažādām zodiaka zīmēm gaidāmas pārmaiņas. Lasi nedēļas horoskopu un noskaidro, ko skaistais, krāsainais rudens laiks sola Tev!

Auns: Romantiskais horoskops

Vai atceries, kā filmā Grinčam sirds izauga divreiz lielāka? Saulei ieejot Jaunavas zīmē, tev būs līdzīgi. Līdz ar rudens sākumu jutīsi sirds siltas un romantiskas jūtas. Gaidāms romantisks laiks, kurā, neatkarīgi no tā vai esi viens, vai attiecībās, augs mīlestības jūtas un tava aura kļūs mirdzošāka, tātad citi tevi vairāk pamanīs. Nebrīnies, ja vaigi biežāk sārtosies un gribēsi laisties nevainīgā flirtā. Ja šobrīd esi ar kādu kopā, izmanto šo laiku, lai atdzīvinātu saikni ar mīļoto. Dodies uz randiņiem, apmainieties ar mazām simpātijām.

Vērsis: Priekšplānā izvirzās mērķi

Ņemot vērā tavus sabiedriskos pienākumus un personiskos mērķus, iespējams, ka nedēļas sākumā stresa līmenis ievērojami paaugstināsies. Par laimi, līdz ar oficiālo rudens sākumu 23.septembrī, kosmoss tev dos iespēju atpūsties un sakārtot lietas. Izmanto šo enerģiju, lai pievērstos savam lielajam plānam. Atrodi veidu, kā sadalīt to mazākos starpposmos, izveidojot plānu tuvākajām nedēļām, mēnešiem, lai stress mazinās un mazāk nākas bažīties par mērķu realizēšanu. Nedēļas nogalē velti laiku pašaprūpei.

Dvīņi: Šonedēļ būsi pamanāms

Saldā rudens smarža uzlādēs tavu auru. Saules novietojums spilgti iezīmē sektoru, kas atbild par ego un radošumu, dodot tev iespēju justies labi par sevi un saviem talantiem. Ņem šo pārliecību līdzi, lai arī kur tu dotos. Iespējams, tieši tu darbā, mājās, pasākumos būsi tas, kurš visspožāk mirdzēs. Būsi apveltīts ar maigu valdzinājumu, kas var pavērt durvis jaunām mīlas interesēm. Ja esi noskaņots mīlestībai, nebaidies šonedēļ mesties randiņu pasaulē. Iespējams, tieši šonedēļ izdosies noķert lielo “džekpotu”.

Vēzis: Mājās laime

Zvaigžņu stāvoklis un kosmiskās vibrācijas šonedēļ tavā horoskopā aktivizē sektoru, kas pārvalda laimi mājās. Vēlēsies izslēgt plašo pasauli ap tevi un pievērsties sava mazā stūrīša kopšanai. Meklē veidus, kā godināt gadalaiku, ievietojot savā telpā rudens iedvesmotas smaržas un rotājumus. Dažam tas atsauks atmiņā bērnību, radot īpaši nomierinošu nostaļģiju, taču centies pārāk neieslīgt pagātnē. Nedēļas nogalē pastaiga pa mežu būs tieši laikā.

Lauva: Nedēļas sākums varētu būt pasmags

Uzmanies no valdonības, greizsirdības, neļaujies sliktiem kārdinājumiem. Tā vietā fokusējies uz iespējām, īpaši, ja tas attiecas uz sevis pilnveidošanu, atbrīvošanos no jautājumiem, uz kuriem tu nekad tā īsti neesi saņēmis noslēgumu. Ap 23.septembri paliks vieglāk. Jutīsi harmoniju mājās. Šis laiks palīdzēs problēmām pieiet no elastīgākas pozīcijas, dodot iespēju izkopt ceļu uz vēlamajiem rezultātiem. Nejūties vainīgs, ja paļausies uz savu šarmu un harizmu, lai panāktu savu, bet centies ļaunprātīgi neizmantot savas spējas. Slēpti motīvi var nest sliktu karmu.

Jaunava: Sācies mīlestības un harmonijas laiks

Sācies mīlestības un harmonijas laiks, tāpēc turpmākos mēnešus, talkā ņemot ieceres un spēju sekot savam priekam, lēnām aprodi ar domu, ka dažus cilvēkus vai dzīves notikumus vienkārši ir jāatstāj pagātnē. Ap 22.septembri noskaņosies uz mīkstiem džemperiem, karsto šokolādi, grāmatām, proti, labām lietām, kas vairo prieku. Ļaujies sevis lutināšanai un nejūties vainīgs, ja gribēsi sevi iepriecināt ar iepirkšanos, gardēžu maltīti vai izsmalcinātu vīnu. Materiālās lietas noteikti neparāda tavu vērtību, bet tās tev ir nepieciešamas, lai sevi motivētu virzīties tālāk.

Svari: Vari saņemt labas ziņas

Ja esi pārāk daudz laika pavadījis laiskojoties uz dīvāna, ir pienācis īstais brīdis, lai pieceltos un sāktu domāt par atgriešanos sabiedrībā. Lēnām un nesteidzīgi, citādi pārāk skaļas ballītes un cilvēku pūļi atmetīs tevi atpakaļ uz sākumu. 23.septembrī iezīmējas jauna cikla sākums. Rudens uz tevi vienmēr iedarbojas enerģētiski, jo visums iegriežas tavās zvaigznēs. Tas nesīs labas ziņas no taviem tuvākajiem, mīļajiem. Baudīsi papildus uzmanību, gozējoties savas paaugstinātās auras mirdzumā. Labs laiks. Baudi to.

Skorpions: Alksi miera, klusuma

Šonedēļ izteiktāk var izpausties tava vientuļnieka daba. Ja nedēļas pirmajā pusē citu cilvēku sabiedrība tik traucējoša vēl neliksies, tad pēc 22.septembra alksi pēc miera, klusuma un savas sabiedrības. Šīs kosmiskās vibrācijas ir ideāli piemērotas, lai iedziļinātos sevī, sakārtotu domas. Pastāv iespējamība saskarties ar jaunu informāciju. Tādu, kas var būt manipulatīva un apšaubāma. Par laimi, intuīcija šajā laikā tev būs uzdevumu augstumos, tāpēc varēti noteikt, kurš ir godīgs un kurš nav. Nedēļas nogali izmanto savām interesēm.

Strēlnieks: Citiem tevis būs par daudz

Nedēļas sākums tev varētu būt grūts un iemesls tam būs cilvēki ap tevi, proti, apkārtējiem tevis varētu būt par daudz. Pamani pazīmes un ieturi distanci, citādi labās attiecības var sašķobīties. Šajā laikā labāk fokusējies uz saviem mērķiem, pieņemtajiem lēmumiem. Kad Saule ieies Svaru zīmē – 23.septembrī – sajutīsi pārmaiņas, kas piešķirs tev bezrūpīgāku, jautrāku noskaņojumu. Atgriešanās pie aktīva dzīvesveida ļaus virzīties uz priekšu. Arī intelektuālā spektrā jutīsi attīstību, jo domāšana būs ārpus ierastā. Ļauj māksliniekam tevī atraisīsies. Tas piešķirs krāsas pat visparastākajām dienām.

Mežāzis: 2022.gada mērķu realizācijai laiks atlicis ļoti maz

Emocionālā inteliģence paaugstināsies, palīdzot labāk izprast savu ģimeni, ieraudzīt draugus jaunā šķautnē. Pielāgo savu emocionālo, gādīgo pusi situācijām, bet atceries, ka jāuzmanās no divkosīgiem, manipulatīviem cilvēkiem, citādi kļūsi par smagas izlikšanās upuri. Kad Saule ieies Svaru zīmē, apzināsies, cik ātri skrien laiks un cik maz ir palicis līdz savu 2022.gada mērķu realizācijai. Elastība, kas tev piemīt, ļaus pārvarēt iekšējās un ārējās barjeras, kas kavē tavu izaugsmi. Neaizmirsti par darba un izklaižu veselīgo līdzsvaru. Atrodi laiku izklaidēm, skaistumkopšanai, romantikai, draugiem.

Ūdensvīrs: Ticībai ir liels spēks

Pievērsīsi lielāku uzmanību citu cilvēku uzvedībai, apģērba izvēlei, smaržām, ko vēlāk varēsi izmantot labā nolūkā, izsakot patiesus un godīgus komplimentus. Tas veicinās labas attiecības ar apkārtējiem, bet atceries ciešākā gādības lokā paturēt tos, kuri tev ir patiesi svarīgi. Rudens iestāšanās nesīs enerģijas pieplūdumu, īpaši izceļot garīguma sfēru. Palielinoties optimismam, ļausi, lai sapņi motivē rīcības. Sirds kvēlākās vēlmes īstenosies noslēpumainos un pašam neizskaidrojamos veidos. Iespējams, viss izdosies tieši tavas ticības dēļ.

Zivis: Vēlme pēc saistībām var novest pie toksiskām attiecībām

Emocionālā apmaiņa būs degviela, kas tevi baros. Zvaigznes tavā horoskopā spīd spoži, tāpēc arī partneri atrast nebūs problēmu, ja tagad pēc tāda lūkojies. Īpaši nedēļas sākumā raugi uzmanīties no narcistiskiem, negatīvi noskaņotiem cilvēkiem, kuri tavu spožumu cenšas apslāpēt. Nedēļas vidū gribēsi atslābināties. Vēlme pēc partnerattiecībām un saistībām var būt impulss sliktai uzvedībai, ar ko parasti tu nesamierinātos. Rūpīgi vēro cilvēkus sev apkārt un centies pamanīt sarkanos karodziņus. Tikai tas ļaus izvairīties no toksiskas uzvedības – gan tev, gan cilvēkiem ap tevi.

Uzzini, kā septembra vidu aizvadījušas mūsu pašmāju slavenības:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...