Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Nedēļas horoskops 21.- 27.martam

Nedēļas horoskops, attēls no Pixabay.com

Nedēļas horoskops, attēls no Pixabay.com

Nedēļas horoskops pavasara pirmajai nedēļai. Vai esi jau izlēmis, kad sāksi pavasara dārza darbus, kādus pasākumus apmeklēsi un kā izmantosi gaišākās dienas? Ja nē, iespējams, kādas idejas varēs raisīt šīs nedēļas horoskops. Un tu jau zini, kā pavasari iesāksi, tā to arī pavadīsi!

Auns: Spējas rast kontaktus šonedēļ būs svarīgas

Nedēļas sākumā var saasināties cīņa ar konkurentiem. Ja tev jāveic svarīgas pārrunas, vēlamāk tās ieplānot nedēļas vidū, savukārt naudas lietas prātīgāk būtu atlikt uz ceturtdienu vai piektdienu. Šonedēļ ne reizi vien noderēs tev piemītošais apķērīgums un spēja rast kontaktu apkārtējiem. Neskatoties uz izteikto aizņemtību ar darbu, tu vienalga atradīsi laiku, ko veltīt tuviniekiem. Nedēļas nogale kā radīta dažāda veida braucieniem, ceļojumiem.

Vērsis: Attiecību jomā šonedēļ var iet īpaši karsti

Šonedēļ daudz laika veltīsi sabiedriskām aktivitātēm, komandējumiem, profesionālo iemaņu pieslīpēšanai un konkurentu darbības izpētei. Pēdējā mirklī svarīgi nekļūt pārsteidzīgam, nepieļaut neuzmanības kļūdas. Attiecībās ar ģimenes locekļiem var iet samērā karsti. Šoreiz laulātais var netaupīt untumus, taču tas nenozīmē, ka tev jāzaudē savaldīgums. Centies būt saprotošāks.

Dvīņi: Kāds var apsvērt darba maiņu

Saskarsmē ar priekšniecību, ik pa brīdim var izplaiksnīt nelieli strīdi, taču tieši tavs uzdevums būs neļaut tiem pāraugt nopietnākās domstarpībās! Šis var izrādīties zīmīgs periods tiem Dvīņu zīmes pārstāvjiem, kuri saistīti ar reklāmu, pedagoģiju un informācijas tehnoloģiju jomu. Šonedēļ kāds apsvērs darba maiņu, savukārt, cits vēlēsies uzsākt jaunas privātās attiecības. Brīvdienas ieteicams pavadīt vieglā gaisotnē, piemēram, doties pastaigā pa mežu vai sarīkot pikniku.

Vēzis: Neļauj negācijām bremzēt sevi

Uzsākot darba gaitas, jaunas nedēļas sākumā, būsi ieplānojis uzrādīt patiesi jūtamus, ievērības cienīgus rezultātus. Šis ir patiesi piemērots periods sevis izglītošanai, lietišķu sakaru dibināšanai, kā arī līgumu slēgšanai. Finansiālos jautājumus gan vēlamāk ir kārtot nedēļas vidū. Svarīgākais šajā periodā ir ticēt iekšējai pārliecībai un neļaut apkārtējām negācijām bremzēt sevi! Privātā dzīve lielā mērā atgādinās amerikāņu kalniņus – te augšā, te atkal lejā.

Lauva: Šonedēļ rezultāti būs atkarīgi no paša darba

Panākumi lielākoties būs atkarīgi no paša ieguldītā darba nevis veiksmes momenta, citiem apkārtējiem apstākļiem. Var nākties krietni vien pasvīst, lai saglabātu esošos sadarbības partnerus, nezaudētu viņu uzticību un kopīgi kaldinātu sadarbības plānus nākotnei. Lai noņemtu darba laikā uzkrāto spriedzi, dodies pie dabas, izbaudi sporta aktivitātes vai ļaujies SPA procedūrām. Mīlas jomā gribēsi piedzīvot, ko jaunu, nebijušu.

Jaunava: Pareizie cilvēki veicinās jaunas idejas

Centies būt uzdevumu augstumos un apliecināt savas patiesās spējas. Nav izslēgts, ka atrašanās radošu, inovatīvu cilvēku sabiedrībā, tevī veicinās jaunas idejas, palīdzēs rast risinājumus esošajiem sarežģījumiem. Lielāka aizņemtība ar darbu nozīmē, ka privātai dzīvei var nesanākt veltīt tik daudz laika, kā tev gribētos, taču šoreiz tas nekādas konfliktsituācijas ar partneri neizraisīs.

Svari: Atvērtība ļaus uzlabot attiecības ar apkārtējiem

Tava iniciatīva un spēja uzņemties papildus atbildību noteikti būs apsveicama. Lai nepārtērētos nedēļas gaitā, centies rūpīgāk izplānot paredzētos darbus, neforsējot ar ikdienas slodzi! Lai uzlabotu attiecības ar līdzgaitniekiem, centies būt pēc iespējas atvērtāks, dzīvespriecīgāks un mazāk pieminēt apkārt esošās negācijas. Brīvdienās aizmirsti darbu un droši atpūties, ļaujies kopīgi pavadītam laikam ar ģimeni.

Skorpions: Slinkot šonedēļ nebūs laika

Slinkot nebūs laika, nāksies krietni vien pasvīst, lai veiksmīgi pievarētu lielo darbu apjomu. Mēģini pēc iespējas norobežot profesionālo un privāto jomu. Attiecībās ar mīļoto būsi atvērts un gatavs viest kopdzīvē nepieciešamās pārmaiņas. Nedēļas nogalē noteikti atpūties no uzkrātā stresa un velti laiku relaksējošām, meditatīvām nodarbēm.

Strēlnieks: Saskarsmē ar atvasītēm esi savaldīgāks

Būs grūti pieņemt, ka darbi, kur tev noteikti jāpaveic, brīžiem tiks kavēti, no tevis neatkarīgu apstākļu dēļ. Ja rodas kādas šādas problēmas darba jomā, neļauj tām ietekmēt attiecības ar tuviniekiem. Droši vari pievērsties jaunu zināšanu apguvei, veidot saikni ar līdzīgi domājošajiem. Mīlas dzīvē, šī nedēļa visticamāk paies samērā mierīgās noskaņās, bet saskarsmē ar atvasītēm, esi savaldīgāks.

Mežāzis: Apkārt esošajiem cilvēkiem šonedēļ būs īpaši liela loma

Nedēļas sākumā, darba lietas tev risināsies bez liekām problēmām. Tu spēsi rast kopīgu valodu gan ar priekšniecību, gan kolēģiem un sadarbības partneriem. Nedēļas otrā puse būs piemērota jaunu projektu uzsākšanai, komandējumiem, pieredzes apmaiņas braucieniem. Pildot profesionālos pienākumus, būsi ļoti apzinīgs un punktuāls. Lielu nozīmi piešķirsi cilvēkiem, kuri ir tev apkārt. Arī privātā dzīvē.

Ūdensvīrs: Gribēsi izmēģināt ko jaunu, nebijušu

Nedēļas pirmajā pusē vari risināt ikdienišķākus jautājumus, pievērsties monotonam darbam. Savukārt nedēļas otrā pusē aktīvi rosīsies, labprāt pamēģinot pat kaut ko pavisam jaunu, nebijušu. Nav izslēgts, pa paša radītās pārmaiņas jūtami uzlabos tavas ikdienas gaitas, padarīs tās daudz bezrūpīgākas, dzīvespriecīgākas. Brīvdienās vislabprātāk atpūtīsies kopā ar ģimeni.

Zivis: Ieklausies vairāk cilvēkos sev apkārt

Centies vērīgāk ieklausīties apkārtējos, it sevišķi priekšniecības sacītajā, neļaujies maldīgam priekšstatam, ka pats vislabāk zini patieso lietu kārtību. Tieksme it visā aizraksties līdz būtības saknei, palīdzēs vieglāk risināt radušās problēmas, ļaus izprast cēloņu un seku kopsakarības. Attiecībās ar mīļoto pašam šķitīs, ka viss ir labākajā kārtībā, taču partneris var vēlēties izteiktāku emocionālo atklātību no tevis.

Lasi arī šos rakstus:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...