Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

No pirmdienas mācības klātienē varētu atsākt 1.-4.klases skolēni - "drošās skolas" modeļa ietvaros

Sākumskola, foto by KokoColey, pixabay.com

Sākumskola, foto by KokoColey, pixabay.com

Ministru kabinets otrdien, 16.februārī konceptuāli vienojies, ka no nākamās pirmdienas mēs iedzīvināsim "drošās skolas" modeli, ka tajās pašvaldībās, kurās 14 dienu kumulatīvā saslimstība ar Covid-19 ir zemāka par 200 saslimušajiem uz 100 000 iedzīvotāju, mācības klātienē varētu atsākt 1.-4.klases skolēni, tā preses konferencē paziņoja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš

Izglītības un zinātnes ministrija ministre Ilga Šuplinska skaidro, ka šobrīd skatoties pēc luksofora principa mācības klātienē uzsāks 20 Latvijas novados. Kopumā tās ir 49 skolas, kuras mācības klātienē varēs atsākt no 22.februāra. Ministre skaidro, ka konkrēti drošības pasākumi tiks atrunāti ar katru pašvaldību atsevišķi un arī skolu. Sarunas jau ir uzsāktas. Drošās skolas ietvaros ir būtiski skatīties gan saslimstības rādītājus, gan drošu ceļu uz skolu.

Latvijā uz 14.02.2021. 14 dienu kumulatīvajam saslimstības rādītājam uz 100 000 iedzīvotājiem līdz 200 (ieskaitot) ir 20 pašvaldībās: Alsungas, Ciblas, Dagdas, Dundagas, Durbes, Ērgļu, Ķeguma, Kuldīgas, Lielvārdes, Mālpils, Mērsraga, Naukšēnu, Neretas, Pāvilostas, Pļaviņu, Rucavas, Rūjienas, Salacgrīvas, Saulkrastu un Skrundas novados, tādējādi klātienē mācības varētu atsākties 49 vispārīgās izglītības iestāžu attiecīgās klašu grupās.

Kā jau ziņots - Covid-19 drošības pasākumus mazinās saskaņā ar "luksofora principu"


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...