Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Nogurušas acis - kā palīdzēt?

Nogurušas acis, Photo by Artem Podrez from Pexels

Zili riņķi, krunciņas, pietūkums, apsārtušas acis – karstums un vasaras piedzīvojumi neļauj kārtīgi izgulēties un acu zona to nodevīgi atklāj? Reader’s Digest piedāvā vienkāršus līdzekļus, kas palīdzēs acīm atgūt mirdzumu:

1. Hemoroīdu krēms

Šo triku izmanto daudzi grima mākslinieki– lai mazinātu tūsku un krunciņas acu zonā, zem acīm tiek uzsmērēts parasts, jebkurā aptiekā nopērkams krēms pret hemoroīdiem. Krēms jāuzklāj tādā pašā daudzumā kā jebkurš acu krēms un, protams, jāizvairās no tā iekļūšanas acīs.

2. Metāla karotes

Jebkuras virtuves atvilktnē iespējams atrast divas metāla karotes. Paturi tās zem auksta, tekoša ūdens un tad liec uz acīm, tā lai karotes dibens pieskartos plakstiņiem uz 20 – 60 sekundēm. Lielisks veids, lai pamostos un “atvērtu acis”!

3. Avokado

Pirms ķeries pie korektora, lai nomaskētu zilos riņķus zem acīm – pamēģini uz tiem uzlikt gatava avokado šķēlītes un paturēt 10 – 15 minūtes.

4. Gurķis

Kad acis ir pietūkušas un sarkanas no ilgas strādāšanas pie datora vai ballītes, kas ilga līdz rīta gaismai – uzliec uz tām gurķa šķēlītes un uz 30 minūtēm atgulies.

5. Melnā tēja

Tēja satur tanīnus, kuriem ir diurētiska iedarbība, tāpēc melnās tējas maisiņi var palīdzēt izvadīt lieko šķidrumu, tādejādi mazinot tūsku ap acīm. Protams, ja kārojas, tēju vari arī iedzert, bet acu zonai būs nepieciešami divi tējas maisiņi, kurus aplej ar karstu ūdeni, dažas minūtes ļauj pastāvēt un tad tējas maisiņus ievieto ledusskapī uz dažām minūtēm, lai tie atdziest. Pēc tam liec uz acīm un atstāj uz 5 minūtēm.

Izlasi arī šos rakstus:

Saules brilles pēc individuāla pasūtījuma, piemērotas tieši tavai sejas formai!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...