Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Noskaidro, kurš no iemīļotā seriāla “Visi mīl Reimondu” varoņiem tu esi!

Visi mīl Reimondu

Visi mīl Reimondu

Vai atceries Reimondu? Aizrautīgo vīrieti, kurš raksta par sportu, steidz būt mīlošs vīrs savai sieviņai un gādīgs tēvs bērniem, kā arī no sirds mēģina saprasties ar nīgro brāli un aktīvajiem vecākiem, kuri – ak vai – dzīvo turpat, pāri ielai? Pasaulē tik populārais komēdijseriāls “Visi mīl Reimondu” piedzīvojis 210 sērijas, izklaidējot TV skatītājus 9 gadu garumā un nu darbdienu vakaros kanālā 360TV gatavs smīdināt arī tevi. Turklāt, lai iemīļotā humora seriāla skatīšanās būtu vēl amizantāka, kanāls 360TV kopā ar portālu “spoki.lv” izveidojis īpašu “Visi mīl Reimondu” līdzinieku testu atbildi uz asprātīgiem jautājumiem un uzzini, kurš no seriāla varoņiem ir tev vislīdzīgākais?

Taču, kamēr steidz pildīt testu, piedāvājam dažus mazāk zināmus faktus par seriālu, kuri pārsteigs pat tā kvēlākos fanus:

· “Visi mīl Reimondu” veidotāji atklāj, ka īstas kaislības norisinājušās ne tikai filmēšanas laukumā, bet arī ārpus tā. Tā, piemēram, Patrīcija Hītone, kura atveido Reimonda sievu Debru un Pīters Boils, kurš iejuties Reja tēva lomā, seriāla komandu izklaidējuši ar karstasinīgiem strīdiem par politiku, jo katrs no viņiem atbalstījis konkurējošos spēkus un centies otram pierādīt, kāpēc tieši viņa viedoklis ir pareizais.

· Interesants stāsts saistīts ar to, kā Pīters Boils tika pie savas lomas seriālā – ikviens, kurš redzējis kaut vienu no “Visi mīl Reimondu” sērijām zina, ka Reimonda tēvs Frenks ir nīgrs un kašķīgs vīrs, taču vien retais nojauš – lai dabūtu šo lomu, viņam “uzspīdēja” negaidīta apstākļu sakritība. Braucot uz provēm, viņš pamatīgi apmaldījās, tad nevarēja atrast brīvu stāvvietu un visbeidzot – kinostudijas apsardze viņu atteicās ielaist provēs. Lieki piebilst, ka, beidzot tiekot līdz seriāla veidotājiem, viņš bija pamatīgi “uzsildījis” savu kašķīguma līmeni un bija kā radīts šai lomai.

· Seriāls slavas virsotnēs noturējās visu deviņu gadu garumā un īsts izaicinājums tā veidotājiem bijis laiks, kad Patrīcija Hītone (seriālā – Reimonda sieva Debra), gaidījusi mazuli. Kopumā “Visi mīl Reimondu” uzņemšanas laikā Patrīcija divas reizes kļuvusi par māmiņu, liekot filmēšanas grupai darboties īpaši radoši, gan izvēloties atbilstošo kameras leņķi, gan piemeklējot apģērbus, kas maskē aktrises patiesās ķermeņa aprises.

· Seriāla milzīgos panākumus apliecina arī fakts, ka, 2003. gadā parakstot līgumu par tā turpinājumu, Reimonda lomas atveidotāja Reja Romano honorārs bijis 50 miljonu dolāru apmērā. Pēc katras sērijas uzņemšanas viņa kontā ieripoja aptuveni 1,7 miljoni dolāru, ierindojot viņu televīzijas pelnošāko aktieru topa pašā augšgalā un apsteidzot tolaik tik populārā seriāla “Draugi” aktieru honorārus.

· Pēc lieliskas izklaides deviņu gadu garumā, ziņu, ka seriālam vairs netiks uzņemtas jaunas sērijas, skatītāji uzņēma ar lielām skumjām un steidza meklēt tām iemeslu. Lai arī visbiežāk TV projekti netiek turpināti, jo kāds no galvenajiem aktieriem vēlas mesties citos izaicinājumos vai mazinās skatītāju interese, tas nav bijis “Visi mīl Reimondu” gadījums. Kā vēlāk intervijā atklājis vien no seriāla veidotājiem – viņiem vienkārši aptrūkušās idejas sižeta turpinājumam. “Mēs vēlējāmies izstāties, kamēr bijām uz viļņa,” lēmumu pamato viens no producentiem.

Lieliskā seriāla “Visi mīl Reimondu” galvenajās lomās iejutušies: Rejs Romano (Ray Romano), Patrīcija Hītone (Patricia Heaton), Breds Garets (Brad Garrett), Dorisa Robertsa (Doris Roberts), Pīters Boils (Peter Boyle), Medilina Svītena (Madylin Sweeten) un Monika Horana (Monica Horan). Nepalaid garām tik ilgi gaidīto satikšanos ar pasaulē populāro un iemīļoto komēdijseriālu, kas priecēs humora gardēžus - “Visi mīl Reimondu.” (Everybody loves Raymond) – meklē to darba dienās plkst. 20:00 kanālā 360TV!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...