Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Olga ar meitām nespēj vienoties par paklāja krāsu gaidāmajā ballītē

Olga Kambala, 1188 Play ekrānšāviņš

Olga Kambala, 1188 Play ekrānšāviņš

Pēdējā laikā, tuvojoties plaši izreklamētajiem Olgas meitu pilngadības svētkiem, jaunā paaudze un gatavošanās lielajam notikumam ir nonākusi Kambalu ģimenes dzīves epicentrā. Kā jau vēstīts pašmāju realitātes šovā “Slavenības. Bez filtra”, ballīte iecerēta grandioza, tāda, par kuru visa Rīga runātu, un arī gatavošanās darbi norit profesionālā līmenī – ir piesaistīta pat pasākumu rīkošanas aģentūra.

Kambalu ģimenei tiekoties ar aģentūras pārstāvēm un apspriežot pasākuma koncepciju un stilu, viss iet gludi līdz brīdim, kad sarunas nonāk pie slavenā sarkanā paklāja. Tā kā viss pasākums būs ieturēts “melns un zelts” gammā, tad meitenēm šķiet iederīgi, ka arī paklājs būtu melns. Bet te ģimenes sieviešu viedokļi vairs nesaskan – Olgas galvā negrozāmi iemājojusi ideja par sarkano paklāju, un viņa negrasās no tās atkāpties.

Kaspars, kurš nonācis ģimenes sieviešu “frontes līnijām” pa vidu, brīžam jūtas neērti, bet brīžam – uzjautrināts, samiernieciski mudina dzīvesbiedri ļaut meitām rīkoties – galu galā tā taču viņu ballīte, un jauniešiem stilīgākas varbūt šķiet citas lietas, nekā viņu vecākiem.

“Es domāju, ka gala lēmumam par paklāja krāsu jāpieder man. Galu galā – ja nebūtu manis, viņas šeit nesēdētu! Starp citu, man arī maijā ir dzimšanas diena, bet es no savas ballītes atteicos, lai tikai viņām ir tie grandiozie svētki. Jā, es gribu savu sarkano paklāju, esmu taču te galvenā – māte dzemdētāja” – izskatās, ka patiesībā Olga ij nedomā samierināties ar otrā plāna lomu.

Kā šīs konceptuālās nesaskaņas atrisināt ieteiks aģentūras profesionāļi, uzzini 1188 Play video!

Skatieties arī:

Olgas meitas vēlas grandiozu pilngadības ballīti

Olga Kambala atzīst, ka meitām ir drīzāk draudzene, nevis mamma

Olga ar draudzenēm dodas baudīt Rīgas naktsdzīviIelādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...