Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Olga Rajecka pastāsta, kā iepazinusies ar savu vīru Ivo

Olga Rajecka, 360TV

Olga Rajecka, 360TV

Pāru iepazīšanās stāsti nereti saistās ar visai amizantiem un atmiņā paliekošiem notikumiem, ļaujot vien minēt – vai tā bijusi nejaušība, kas abus savedusi kopā, vai savu lomu nospēlējis liktenis? Trešdienas vakarā viesojoties kanāla 360TV raidījumā “Pasaki to skaļi”, savā pieredzē un neparastajā stāstā, kā iepazinusies ar savu vīru Ivo, dalīsies šarmantā skatuves dīva Olga Rajecka. Izrādās – abu pirmā satikšanās saistījusies ar ne tām pozitīvākajām emocijām. “Es ļoti nesmuki izdarījos...” ar intrigu stāstu sāk Olga un atklāj, ka ar topošo vīru savulaik strādājusi uz vienas skatuves. Ivo bijis skaņotājs, kurš koncerta laikā kļūdījies un uzlicis nepareizo dziesmu. Bet Olga savā šerpumā no skatuves visiem dzirdot noteikusi –“Piedodiet, operators ir bišķiņ pārkarsis saulē.” Lieki piebilst, ka Ivo par šādu mākslinieces “izgājienu” nav bijis sajūsmā.

Taču pēc laika abu ceļi vēlreiz krustojušies – šoreiz deju kolektīvā, kur Olga “salikta vienā pāri” ar nevienu citu kā Ivo. Jutusies nelāgi par savu iepriekšējo rīcību, dziedātāja pēc deju koncerta gājusi pie Ivo izrunāties un lūgt piedošanu. Interesanti, ka vīrietis par nepatīkamo starpgadījumu jau bija sen aizmirsis, taču tieši šis notikums kļuvis par pamatu ne tikai sirsnīgai draudzībai, bet arī laimīgām laulības saitēm.

Šovakar ar raidījuma “Pasaki to skaļi” starpniecību siltus paldies vārdus Olgai veltīs jaunā un talantīgā dziedātāja Patrisha. Vēl vairāk – saskaņā ar raidījuma noteikumiem, Olgai līdz pat satikšanās brīdim nebūs ne jausmas, kurš viņu aicinājis “Pasaki to skaļi” studijā un par ko izskanēs dzīves vērtais “paldies.” Siltu vārdu iedvesmota, Olga staros no uzņemtās pozitīvās enerģijas - kā atklāsies sarunā, abas dziedātājas vieno ne tiku mūzika, bet arī neizmērojama mīlestība pret dzīvniekiem. Kādiem mīluļiem Olga un Patrisha devušas patvērumu savās mājās? Un kas viņas pamudināja uz šādu lēmumu? To un daudz ko citu uzzini trešdienas vakaros kanāla 360TV raidījumā "Pasaki to skaļi"

Izlasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...