Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Olgai Kambalai Turcijā atsaka plastisko operāciju veselības dēļ: Man ir viena niere

Olga Kambala, 1188 Play ekrānšāviņš

Olga Kambala, 1188 Play ekrānšāviņš

Pavisam negaidīti, vismaz šajā etapā, noslēgušies Kaspara Kambalas kundzes Olgas plaši izreklamētie plāni ķirurģiski uzlabot savu deguna un krūšu formu Turcijas klīnikā. Kā atklājas "Slavenības. Bez filtra" jaunākajā sērijā, ieradusies medicīnas iestādē, Olga ir manāmi satraukta – gan par to, ka teju no lidostas jau būs jāguļas uz operācijas galda, gan par to, ka ķirurgu nemaz nav tā īsti satikusi. Taču brīdī, kad, Olga, uzvilkusi klīnikas doto ietērpu, bija gatava gulties zem skalpeļa, ieradās mediķi ar pārsteidzošām ziņām – operācija nenotiks.

Par iemeslu minēta klientes veselības stāvokļa nianse – izrādās, Olgai ir tikai viena niere. Izvēlētā klīnika bija neliela un tajā nav pietiekoša aprīkojuma, lai droši operētu šādus augsta riska pacientus. Olgai ieteikts griezties citur un iedoti iespējamie slimnīcu un ārstu kontakti.

“Protams, ka esmu bēdīga, dusmīga. Visi tie stresi, lidojums, un nu nekā .. Bet laikam labāk tā, nekā piedzīvot sarežģījumus nomirt uz operāciju galda. Tā ka, iespējams, vēlreiz lidošu uz Turciju” – par spīti visiem šķēršļiem, Olga no sava nodoma negrasās atkāpties.

Par sliktajiem analīžu rezultātiem Olgu mediķi Latvijā jau brīdinājuši iepriekš, taču daiļava pat nav nojautusi, ka tas varētu ietekmēt gaidāmo operāciju. “Es jau maijā biju pie ārsta, kuri teica, ka nepatīk manas analīzēs. Tolaik vienīgā rekomendācija bija – vairāk dzert ūdeni.

Olgu steidz atbalstīt arī mīļotais vīrs Kaspars, mierinot, ka Turcijas klīnikās ārsti ir profesionāļi: “Es jau teicu – ja viņiem kas nepatiks, ārsts pateiks, nevis uzmetīs tevi uz operāciju galda un griezīs.”

Skatieties arī:

Olga Kamabla ir neizpratnē par Turcijas klīnikas pieeju operācijām


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...