Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Otro reizi apprecējies skandalozais Rolands Priverts

Rolands Priverts, 1188 Play ekrānšāviņš

Rolands Priverts, 1188 Play ekrānšāviņš

Kā atklājas populārajā sarunu šovā “Kad viņas satiekas”, Latvijā zināmākais narkokurjers, dokumentālās filmas varonis un grāmatas autors Rolands Priverts klusi un tikai tuvāko cilvēku lokā otro reizi dzīvē iestūrējis laulības ostā. Jaunā Priverta kundze plašākai sabiedrībai nav pazīstama, taču raidījumā Rolands atklāj vien to, ka abi iepazinušies apmēram pirms gada, turklāt gan pati iepazīšanās, gan oficiāla attiecību noformēšana vairāk bijusi tieši otras pusītes iniciatīva.

“Iepazīšanās iniciatore bija viņa. Māsa viņai kaut kā bija nejauši parādījusi manu foto, kur es tāds smuks, nosauļojies. Es kādus gadus 25 biju nodzīvojis kā vecpuisis, un pēc saistībām nemaz tā nerāvos. Sākumā biju diezgan skeptisks, piesardzīgs, bet kaut kā pamazām mēs satuvinājāmies arvien vairāk. Man sievietē ir svarīgi, lai būtu tā īpašā vilkme sirsniņā, ne tikai izskats un tādas lietas. Un mums ar sieviņu tas mīļums ir.”

Kā visiem zināms, Priverts ir precinieks ar maigi sakot, sarežģītu vēsturi, un arī tagad viņš ik pa laikam mēdzot mistiski un neprognozējami pazust no mājām, nevienam neko nepaskaidrojot. Vai jauno sieviņu nebaida iespējamie sarežģījumi? Rolanda atbildi uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Kā rīkoties, ja ir aizdomas, ka pusaudzis lieto aizliegtas vielas

Igors Linga - nebiju pārliecināts, ka baigi gribu precēties

Olga Kambala brīdina sievietes neuzķerties tukšiem precību solījumiem

Kāpēc tā ari neapprecējās populārais mūziķis Jakušonoks?

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...