Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Pašmāju TV ekrānos atgriežas kulta seriāls “Bīstamās mājsaimnieces”

Seriāls "Bīstamās mājsaimnieces," STV Pirmā!

Seriāla “Bīstamās mājsaimnieces” fani var līksmot, jo pašmāju TV ekrānos atgriežas valdzinošās un koķetās mājsaimnieces – pašpārliecinātā un pedantiskā Brī Van de Kempa, amizantā un trakulīgā Sūzena Meijere, valšķīgā Edija Brita, kura iekāro ikvienu vīrieti, seksīgā bagātniece Gabriela Solisa, kā arī piecu bērnu māmiņa un karjeriste Lineta Skavo. Par prieku "mājsaimnieču" faniem, televīzija sievietēm "STV Pirmā!" jau no ceturtdienas, 31. marta darba dienās plkst. 20:00, piedāvā dzīvot līdzi seriāla kaislību pilnajiem notikumiem no pašas pirmās sezonas.

"Bīstamās mājsaimnieces" iekarojušas neviltotu skatītāju mīlestību visā pasaulē un, lai arī tā darbība norisinās šķietami perfektā un miermīlīgā Amerikas priekšpilsētā, sievietes, kuras dzīvo kaimiņos viena otrai, spēj savērpt īstu jūtu un notikumu virpuli. Katrai no viņām ir savs “skelets skapī,” kurš, lai arī rūpīgi slēpts, ar laiku nāk gaismā. Turklāt dāmām īpaši pat nevajag censties – nelāgās situācijas, šķiet, pašas viņas atrod, liekot pieņemt nereti pārsteidzīgus un sasteigtus lēmumus. Un labi vien ir, jo par ko gan citu kaimiņiem trīt mēles un vērpt intrigas? Jo skaidrs ir viens – šajā mazpilsētā reputācija ir īpaši nozīmīga.

Lūk, pāris pārsteidzoši fakti par seriālu “Bīstamās mājsaimnieces”

  • Sākotnēji seriālam bija plānots pavisam cits nosaukums – “Mājsaimnieču slepenās dzīves”
  • Spilgto Brī Van de Kempas tēlu iedvesmojusi seriāla veidotāja Marka Čerija mamma. Turklāt interesanti, ka pats autors pirmo un vienīgo reizi ir redzams seriāla kadros – brīdī, kad Sūzena pārvācas, viņš atveido vienu no krāvējiem.
  • Šarmantā Eva Longorija, kura iejutusies koķetās Gabrielas Solisas tēlā, pamatīgi izgāzusies seriāla provēs – uz jautājumu, kā viņai patika seriāla scenārijs, sievišķīgi atbildot – izlasīju tikai savu daļu.
  • Leģendārā TV zvaigzne Opra Vinfrija ir kvēla “Bīstamo mājsaimnieču” fane, kura, starp citu, ir arī redzama pašā seriālā
  • Jau kopš pirmizrādes, seriāls guvis milzu panākumus un nu tam ir 8 sezonas un 180 sērijas, ierindojot to starp pasaules rekordistiem – seriāliem ilgdzīvotājiem.
  • Seriāls pārsteidz ar negaidītiem notikumu pavērsieniem - tā, piemēram, šo sezonu laikā negaidīti gājuši bojā vairāki tā tēli – ja gribam būt precīzi, tad seriāla fani atvadījušies no kopumā 52 varoņiem, kurus piemeklējis lielāks vai mazāks nelaimes gadījums. Viņu vidū arī viena no galvenajām varonēm – Edija Brita. Taču nesteigsimies notikumiem pa priekšu, jo noteikti ir tādi, kuri seriālu “Bīstamās mājsaimnieces” skatīsies pirmo reizi.

Ieskaties arī šeit:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...