Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Piesaki savu bērnu aizraujošai vasaras nometnei

Vasaras nometne, attēls no Pixabay.com

Vasaras nometne, attēls no Pixabay.com

Pirmdien, 9.maijā, portāla www.eriga.lv e-pakalpojumā "Pieteikšanās bērnu un jauniešu nometnēm" vecāki varēs apskatīt un iepazīt šī gada piedāvājumu, bet no 12.maija plkst. 10.00 - pieteikt bērnus kādai no aptuveni 180 vasaras nometnēm.

Vecākiem, autorizējoties portālā ar internetbanku vai e-parakstu, būs iespēja redzēt sava bērna vecumam atbilstošas nometnes, to norises laiku un vietu, nometnes aprakstu, dalības maksu un kontaktinformāciju. Pēc pieteikšanās vecāki saņems automātiski sagatavotu līguma projektu par dalībnieka uzņemšanu nometnē. Savukārt pēc pieteikuma apstrādes attiecīgā iestāde sazināsies ar vecākiem, lai vienotos par nepieciešamo dokumentu kārtošanu.

Lai bērns varētu piedalīties, ar nometnes organizētāju būs jānoslēdz līgums, jāaizpilda anketa, kurā jānorāda informācija par dalībnieku, kā arī jāiesniedz izziņa par bērna veselības stāvokli no primārās veselības aprūpes ārsta. Šovasar bērnu un jauniešu nometnēm piemērotas īpašas drošības prasības, kas apkopotas Izglītības un zinātnes ministrijas publicētajā dokumentā "Vadlīnijas piesardzības pasākumiem bērnu nometņu organizētājiem".

Pirms došanās uz nometni, ieteicams noskaidrot informāciju par dalībniekam līdzi nepieciešamo, vienlaikus uzzinot, kā tiek organizēta nokļūšana nometnes vietā un atgriešanās no tās atpakaļ. Tāpat vecākiem jānoskaidro precīza atrašanās vieta, kontakttālruņu numuri un tas, kādi sadzīves apstākļi nometnē tiks nodrošināti.

Papildu informācija ir pieejama RD IKSD tīmekļvietnes www.izglitiba.riga.lv sadaļā "Nometnes". Jautājumu gadījumā ir iespējams sazināties elektroniski, rakstot uz e-pasta adresi iksd@riga.lv.

Smelies iedvesmu bērnu vasaras ballītēm arī no Agritas!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...