Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Populāras auto problēmas! Kā tās konstatēt un novērst?

Auto diagnostika, Foto: Nērings auto rezerves daļas un autoserviss

Agrāk vai vēlāk mēdz pienāk brīdis, kad tik uzticamais auto vairs nekust ne no vietas. Šādos gadījumos jāmeklē uzticama autoservisa palīdzība. Tomēr pirms došanās uz servisu būtu labi vismaz aptuveni saprast, kas tad auto īsti ir par vainu. Vainas konstatēšana palīdzēs vismaz aptuveni prognozēt remonta izmaksas, kā arī atrast piemērotāko autoservisu!

Autoservisu “Nerings” pārstāv zinoši un pieredzējuši darbinieki, kuri būs lietas kursā par populārākajām ķibelēm un spēs rast tām risinājumus.

Turbīnas defekti un to iemesli

Par iespējamiem turbīnas defektiem liecina izplūdes gāzes melnā krāsā, svilpojoša skaņa utt.

Autoservisa ‘’Nerings’’ darbinieki atgādina, ka ir ļoti svarīgi noteikt, kādēļ parādījies turbokompresora defekts. Situācijā, kad tiek noteikts nepareizs cēlonis un ķibele sākotnēji nav nākusi no turbīnas, turbokompresora maiņa neatrisinās problēmu. Turbokompresors var atkārtoti tikt sabojāts un problēma netiks novērsta.

Par galvenajiem turbīnas defektu iemesliem tiek uzskatīti:

 • Netīra eļļa, kas radusies no degvielas, ūdens, metāla skaidas vai oglekļa nosēdumiem. Savlaicīgi nenomainīts eļļas filtrs vai pati eļļa.
 • Dzinēja nolietojums
 • Nepietiekamas eļļošanas
 • Svešķermeņa iekļūšana no motora, turbīnas karstajā daļā
 • Strauja motora apgriezienu palielināšana pēc auksta motora iedarbināšanas

Problēmas ar ģenerātoru vai akumulātoru

Šī problēma bieži piemeklē auto īpašniekus. Kad ģenerātors ir bojāts un vairs nelādē akumulātoru, strāva tiek patērēta tikai no uzlādētā akumulātora. Situācijā, kad ģenerātors nedarbojas un strāva akumulātorā ir beigusies, mašīnu vairs neizdosies iedarbināt. Par to liecinās arī automašīnas panelī neiedegošās lampiņas.

Pārstājis darboties starteris

Ja starteris ir saplīsis vai arī ir uz saplīšanas robežas, automašīnu būs grūti iedarbināt vai arī to nevarēs izdarīt vispār. Šāda veida problēmas parasti var dzirdēt – izteikta klikšķēšana liecina par bojātu starteri. Iemesli tam var būt ļoti dažādi. Pastāv ļoti liela iespēja, ka ir bojāts startera strāvas padeves relejs.

Ko darīt, ja auto vairs nedarbojas?

Ja viens cilvēks pats nav automehāņiķis, jāvēršas autoservisā. Katram auto īpašniekam būtu vēlams atrast savu, uzticamu autoservisu. Servisa izvēle ir ļoti būtiska tāpēc, ka tikai uzticamā servisā remontdarbus veiks profesionāli un tiks izvēlētas kvalitatīvas rezerves daļas. Ja atgadījusies kāda no iepriekš minētajām vai cita veida auto ķibele, pēc palīdzības droši var vērsties autoservisā ‘’Nerings’’. Šī servisa speciālistiem ir ļoti liela pieredze un liels, uzticamu klientu loks. Ikviens auto šeit tiks rūpīgi aprūpēts!

SIA ‘’Nerings’’ piedāvā :

 • Turbīnu remontu un restaurāciju
 • Starteru remontu un restaurāciju
 • Ģenerātoru remontu un restaurāciju
 • Dīzeļdegvielas sprauslu remontu
 • Augstspiediena sūkņu remontu
 • Stūres mehānismu remontu

Uzņēmumā Iespējams iegādāties arī jaunus un restaurētus starterus, ģenerātorus, turbīnas, sprauslas, dīzeļdegvielas sūkņus, stūres mehānismus. Rezerves daļas šeit iespējams iegādāties arī e-veikalā.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...