Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Populāri stilisti pārvērtību šovā "Stila Patruļa" izaicinās bezstilu Rīgas ielās

Stila patruļa, STV Pirmā!

Stila patruļa, STV Pirmā!

Turpmāk iziet no mājas savās vecajās treniņbiksēs būs bīstami! Ja vien nav vēlmes tikt pie košām pārvērtībām. No 31. oktobra ielās dežurēs "STV Pirmā!" jaunais modes un pārvērtību šovs “Stila patruļa”! Tie, kas nebūs apģērbušies stilīgi vai apģērba izvēlē būs nevīžigi, tiks arestēti un nogādāti pie šova stila inspektoriem – stilistiem Aleksandra Pavlova, Žannas Dubskas, Kašera un Alina Kellere, kuri parādīs, kā ar modes knifiņiem divu stundu laikā uzmirdzēt jaunā tēlā un izskatīties daudz labāk. “Stila patruļa” ir gatava aizturēt visus stila pārkāpējus, lai pārsteigtu ar patīkamu sodu – žilbinošām pārvērtībām. Taču, vai rezultāts patiesi patiks visiem? Un ko darīt, ja stilistu ieteikumi netiek uzklausīti? Nepalaid garām – jaunais pārvērtību šovs pie “STV Pirmā!” skatītājiem nonāks sākot ar 31. oktobri no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 19:20.

“Jaunajai jeb “Z paaudze” ar modi un stila izjūtu viss ir kārtībā. Taču “problēmas” sākas ar “30 plus” jauniešiem – viņi iecienījuši drūmus toņus, bieži izvēlas melno un pelēko krāsu, nepadomājot par aksesuāriem vai krāsu niansēm. Tāpēc aicinu – atļaujieties vairāk, izmēģiniet vairāk, jo dzīve, manuprāt, ir viens liels eksperiments un piedzīvojums. Nebaidieties riskēt!” stila pārmaiņām iedrošina multimākslinieks Kašers.

Viņam pievienojas arī modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs, kurš padalās ar vērtīgiem padomiem, kā allaž izskatīties kopti un modīgi: “Man ļoti patīk teiciens – kleita tīra, kurpes jaunas! Nereti sievietēm šķiet, ka nopērkot vienus jaunus, protams, melnus zābakus vai kurpes, tie būs tik praktiski, ka noderēs pie pilnīgi visa un jebkurā situācijā. Taču tā gluži nav – tāpēc labāk, lai ir pāris labas, kvalitatīvas kleitas, bet apavi iespējami dažādi un iespējami dažādās krāsās. Tad jūsu garderobe būs daudz interesantāka un “garšīgāka.” Modīgi, stilīgi un aktuāli gribas izskatīties mums visiem, tāpēc iesaku pievērst lielāku uzmanību tieši krāsām un aksesuāriem – apaviem, somām, jostām, cepurēm un cimdiem. Jo tie padara tēlu skaistu, stilīgu un mūsdienīgu.”

Taču, kādas tad ir būtiskākās kļūdas, kuras pieļaujam izvēloties apģērbu? Žanna Dubska akcentē, ka latvietes, gluži tāpat kā sievietes citur pasaulē, ģērbjas pārāk funkcionāli – priekšroka tiek dot ērtumam, nevis stilīgumam. Tāpat tiek aizmirsts par krāsām apģērbā. Taču tām patiesi ir liels spēks – krāsas var pacelt garastāvokli, paust konkrētu viedokli un uzskatus, izcelt personību no pūļa. Turklāt tām ne vienmēr jābūt spilgti košām, taču pavisam noteikti ne tumšām vai drūmām.

Tikmēr Alina Keller novērojusi, ka latviešiem ir sava unikāla mode, kam nav līdzīgas. “Uz ielām varam satikt gan ļaudis, kuri mēdz pārspīlēt un ietērpties košā stilu sajaukumā, gan tādus, kuri priekšroku dod tikai vienīgi melnām un pelēkām krāsām. Mums jau laikapstākļi pārāk bieži nelutina ar sauli, tāpēc uz ielām gribētos redzēt vairāk krāsas, un tas nenozīmē ka uzreiz jādomā par zaļo, vai dzelteno krāsu apģērbā. Ir vērts piesekot vadošiem dizaineriem, kuri piedāvā virkni ideju un krāsu variācijas, kas ir aktuālas konkrētajā sezonā.” saka Alina Keller.

“Stila patruļas” redzeslokā var nonākt ikviens – jaunās māmiņas un steidzīgie tēti, spuraini pusaudži vai sirmas omītes. Stila pārkāpējus “pieķers” modes inspektori – Roberta, Mārtiņš un viņu četrkājainais “priekšnieks” – suņuks Kūpers, kuram ir izcila oža atrast tos, kuriem pārmaiņas ir nepieciešamas visvairāk. Stila inspektoru trio pārkāpējus tālāk savedīs kopā ar stilistiem - Dubsku, Pavlovu, Kašeru vai Keller, kuri tālāk izlems – stila kļūdām ir attaisnojama, vai gluži otrādi – ir laiks brīnumainām eksprespārvērtībām divu stundu garumā.

Ieskaties arī šeit:
Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...