Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Praktiskā puse bīdāmām logu konstrukcijām

Bīdāmās logu konstrukcijas, Photo by Curtis Adams from Pexels

Bīdāmās logu konstrukcijas, Photo by Curtis Adams from Pexels

Kad pavīd doma par jaunu logu iegādi vai logu maiņu, arvien vairāk pievēršamies to praktiskai pusei. Pēdējā laikā aizvien pieprasītāki kļūst logi ar bīdāmām konstrukcijām, un ir saprotams, kāpēc – bīdāmie logi ir daudz praktiskāki par ierastajiem veramajiem logiem, ko nodrošina slīpi bīdāmās sistēmas.

Slīpi bīdāmās sistēmas ir drošākas

Slīpi bīdāmās logu sistēmas ir drošākas gan pret to uzlaušanu, gan ikdienas lietošanā. Lai arī neiedomājamies ikdienā par to, bet ir gadījumi, kad cilvēki mēdz gūt traumas, sasitoties pret atvērtu logu malām, visbiežāk satraumējas bērni, ieskrienot loga stūrī. Ar bīdāmo konstrukciju logiem šāda veida traumas ir izslēgtas.

Bīdāmās logu konstrukcijas ir arī drošas pret zagļiem. SKB-SE sistēmas konstrukcijās iestrādātas pretuzlaušanas noturīgas īpašas tapas. Tās nodrošina logu pret uzlaušanu un logu vērtnes optimālu piespiešanu, vienlaicīgi nepadarot tos neērtus atvēršanai un aizvēršanai. Praktiski visām bīdāmo logu konstrukcijām iespējams iebūvēt arī kļūdainas jeb nepareizas darbības bloķētāju, kas novērš nevēlamu vērtnes aizvēršanos, kad paredzēts logam būt atvērtam.

Bīdāmās logu konstrukcijas ietaupa telpu

Jebkura veida bīdāmo logu konstrukcijas nodrošina telpas platības ietaupīšanu, jo neaizņem telpu, atverot logus. Tas ir sevišķi praktiski mazām telpām, piemēram, lodžiju iestiklošanai. Iedomājies, ja vasaras karstajā laikā vēlies pilnībā turēt atvērtus logus uz lodžijas, lai nebūtu siltumnīcas efekts, tad veramie logi atvērtā veidā aizņem teju vai visu lodžijas telpas platību.

Praktiski – liela stiklojuma platībām

Slīpi bīdāmās sistēmas logu konstrukcijās ir pastiprināta profila un smago vērtņu augsta funkcionalitāte. Tā ļauj realizēt dažādus projektus lielām stiklojuma platībām, kas nav iespējama ar parastajām veramajām logu konstrukcijām. Ar MACO Rail-systems furnitūru iespējams ievietot plašus logus, kas ir bīdāmi un paceļami.

Viegla un stabila logu funkcionēšana

Ja logi ir masīvi, ir būtiski, lai tos būtu viegli un ērti atvērt un aizvērt. Tieši tādu funkciju pilda sistēmas ar automātisko vērtnes ievilkšanu. Vērtnes, kas sver līdz pat 200 kg, ir praktiski neiespējami atvērt, atgāzt un aizvērt, ja vien neesi viens no pasaulē stiprākajiem cilvēkiem. Ikdienā pavisam ērtu un vieglu šādu, masīvu logu lietošanu nodrošina SKB-Z logu sistēmas, kurām, sākot jau no 160 kg svara, izmanto dubulto slīdrāmi, tādējādi nodrošinot vērtnes vieglu un stabilu funkcionēšanu visā loga ekspluatācijas laikā.

Pilda visas veramo logu funkcijas

Bīdāmās logu konstrukcijas pilda visas veramo logu funkcijas. Tie ir ne tikai pilnībā atverami atbīdot logu, bet tiem ir arī atgāšanas un ziemas vēdināšanas funkcija. Arī bīdāmie logi ir hermētiski, lietus un vēja necaurlaidīgi, kā arī ir iespēja izmantot platus PVC profilus un divkameru stikla paketes.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...