Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Praktiski padomi, kā izmantot ārstu piedāvātās online konsultācijas

unsplash.com

unsplash.com

Laiks, kad pasaulē plosās Covid – 19, ir pilns neziņas un satraukumu. Cilvēkiem jāspēj ne tikai izvairīties no saslimšanas ar vīrusu, bet arī jāveic dažādi profilaktiski veselības uzturēšanas pasākumi. Tāpat, diemžēl, arī cita veida saslimšanas neviens nav atcēlis. Bet kā apvienot ārsta apmeklēšanu ar rūpīgu sevis pasargāšanu?

Ārsti nāk pretī, piedāvājot online konsultācijas

Lai mazinātu inficēšanās riskus gan pacientu, gan arī ārstu vidū, vairākas medicīnas iestādes ieviesušas online konsultācijas. Viena no šādām klīnikām ir ‘’ Premium Medical’’. Šajā ārstniecības iestādē pieejamas ārstu–speciālistu konsultācijas gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Kas nepieciešams, lai varētu pieteikties online konsultācijām pie speciālista?

Lai varētu realizēt online konsultāciju ar medicīnas speciālistu, nepieciešams dators, planšete vai mobilais telefons ar interneta pieslēgumu. Tāpat svarīgi, lai šīm ierīcēm būtu video un audio saziņas nodrošinājums. Klīnikā "Premium Medical" pieteikšanās online konsultācijai notiek tieši tāpat kā pieteikšanās standarta vizītei. Zvanot uz klīnikas reģistratūru vai lietojot e-pierakstu. Vizītei var pieteikties, arī sūtot e-pastu. Pēc pieteikšanās online konsultācijai, pacientu reģistrācijas speciālists klientam nosūtīs ZOOM.US video saziņas kodu ( Meeting ID) un kosultācijas sākuma laiku. Jebkādu neskaidrību gadījumā, droši var konsultēties ar "Premium Medical" pacientu reģistrācijas speciālistu. Apmaksa par online konsultāciju jāveic priekšapmaksas veidā. Pēc pierakstīšanās uz konsultāciju klientam tiks izsūtīts rēķins.

Vai online konsultācijas sniegs gaidītos rezultātus?

Pēc savas būtības online konsultācijas ne ar ko neatšķiras no reālas vizītes pie ārsta. Tās laikā ārsts noskaidros pacienta veselības stāvokli, nepieciešamības gadījumā izrakstīs recepti medikamentiem, nosūtīs uz analīzēm, nozīmēs papildus izmeklējumus, kā arī ieteiks piemērotākās ārstēšanās iespējas. Protams, ne visos gadījumos ar online konsultāciju vien būs gana. Ja tam būs objektīva nepieciešamība – ārsts ieteiks atkārtotu speciālista apmeklējumu klātienē.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...