Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Priekšmeti, kas ienes mājās laimi vai nelaimi. Jāzina, lai nekļūdītos!

Mājas enerģētika, Image by Solomon Rodgers from Pixabay

Mājas enerģētika, Image by Solomon Rodgers from Pixabay

Gadu gaitā mūsu mājoklis tiek papildināts ar daudzām lietām, kuras mums bieži nav vajadzīgas. Kāds uzdāvina gleznu, statueti, pulksteni, traukus, sakrājušies dažādi suvenīri un citi sīkumi. Ezoteriķi uzskata, ka tiem visiem ir liela nozīmē uz mājas saimnieku pašsajūtu un labklājību.

Jau mūsu senči uzskatīja, ja dažas lietas piesaista veiksmi un laimi, kamēr no citām labāk izvairīties.

Ar figūriņām un dāvanām – uzmanīgi

Piemēram, baložu, kraukļu, žagatu, ērgļu, stārķu figūriņas piesaistot nelaimi. Ziloņa statuete ar snuķi uz augšu toties ienes mājā veiksmi un palīdz uzvarēt nelabvēļus, bet zilonis ar snuķi lejup rada mājā drūmu, skumju, depresiju, biežas smagas domas, stresu.

Suņa vai lauvas skulptūra, kurā dzīvnieks sēž uz pakaļkājām un ar vaļēju muti, simbolizē nelaimi, jo piesaista negatīvus spēkus, vienlaikus pasliktinot cilvēka intuīciju.

Dāvanas, kas nav no sirds, sagādās nelaimi, ja no tām neatbrīvosies, jo tās ir dāvinātas ar nepatiesām jūtām.

Jebkurš zivju attēls padara jūs neaizsargātus, turklāt piesaista mājai zagļus.

Jūras gliemežvāki, kurus daudziem patīk atvest kā suvenīrus no dienvidiem, arī sagādā nelaimi, jo izraisa asinsvadu un sirds veselības pasliktināšanos.

Dzīvnieku ragi var izraisīt tuva cilvēka zaudēšanu vai šķiršanos no tā, provocēt slimības un garīgās traumas.

Ģipša figūriņas un statuetes traucē koncentrēties uz vissvarīgāko, mulsina prātu, vājina gribu, aizved cilvēku ilūziju pasaulē.

Trauki ar švīkām un plaisām zaudē enerģētisko veselumu. No tādiem nedrīkst ēst, jo mazinās ēdiena enerģētiskā vērtība.

Sāls un naži

Naktī uz galda atstāti naži akumulē negatīvo enerģiju un pievelk jebkuras nepatikšanas. Tās enerģētiski baro šādi naži, ilgi traucējot miegu, mieru un pašsajūtu. Turklāt šis nazis kļūst bīstams, jo ar to nereti gadās sagriezties. Tādas pat īpašības ir nažiem ar bojātiem asmeņiem. Tos nav jācenšas izlabot, bet jāierok zemē.

Vecas, nodilušās čības vai citas vairs nelietojamas kurpes ir jāizmet, nevis jāieliek skapīšos un atvilktnēs, jo piesaista to īpašniekam nabadzību, skauģus un nelabvēļus.

Sālstrauki, no kuriem bieži izbirst sāls un sakrājas to pamatnē, arī nav vēlami mājās. Tie var provocēt strīdus, intrigas un pat vardarbību, piesaistīt ļaunas baumas.

Ķīniešu lukturīši nav labākie telpu dekori, jo tie izraisa pēkšņas nepamatotas bailes un ilgas.

Slota mājā vienmēr simbolizē naudu, bet jāievēro nianses. Lietot vecu, nolietotu slotu nozīmē izpostīt naudas plūsmu un ilgstoši ciest trūkumu.

Turēt vecu slotu mājā nozīmē riskēt ar zaudējumiem un slimībām.

Slaucīt grīdu vakarā kopš senatnes nozīmē izslaucīt naudu no mājas – labklājības nebūs. Līdz ar to gadsimtu gaitā grīdas bija pieņemts slaucīt dienas pirmajā pusē.

Augi un simboli

Augiem, kuru stublāji sedz sienas (izņemot vīnogas), piemīt īpašība piesaistīt mājas saimniekiem dažādas slimības.

Fikuss veido ap sevi pozitīvu auru, palīdz koncentrēties, nomierināties pēc stresa, mazina nervozitāti, normalizē enerģētiku mājā.

Lai atjaunotu fizisko un garīgo veselību, pasēdiet pusstundu pie fikusa, turot to starp plaukstām un aizvērdams acis, izstāstiet tam par savām neveiksmēm, un tas palīdzēs atbrīvoties no negatīvajām domām un emocijām.

Vāzē ieliktas kviešu, rudzu, auzu vārpas vienmēr veicina tikai labklājību, bagātību, veselību, mājīgumu un mieru mājā. Tās lieliski neitralizē negatīvās enerģijas plūsmas.

Zīmējumi, izšuvumi un gleznas ar tautiskiem rakstiem labvēlīgi ietekmē nervu sistēmu un uzlabo noskaņojumu, jo šādi attēli ir seni, maģiski simboli vai zīmes, kas veicina veselību, gudrību, intuīciju un labklājību.

LASI ARĪ ŠOS PADOMUS, KĀ ATTĪRĪT MĀJAS ENERĢĒTIKU

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...