Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Psihoterapeits skaidro, kādi ir mūsdienu vīrieša lielākie izaicinājumi

Vīrieša lielākie izaicīnājumi, raidījums "Māmiņu klubs", ekrānuzņēmums

Vīrieša lielākie izaicīnājumi, raidījums "Māmiņu klubs", ekrānuzņēmums

Mūsdienu vīriešiem ir savi izaicinājumi. Televīzijas kanāla STV Pirmā raidījums “Māmiņu klubā” viesojies trīs bērnu tēvs, psihoterapeits, Gatis Līdums, kurš palīdz noskaidrot, kādi tad īsti ir mūsdienu vīrieša lielākie izaicinājumi.

Atbildot uz jautājumu par to, kas ir mūsdienu vīriešu lielākais izaicinājums, Gatis Līdums skaidro, ka mūsdienās vīrietis nesaprot, ko no viņa grib. No tām lietām, ko paši vīrieši gribot, daudz ko nedrīkstot, un lielākais vīrieša izaicinājums mūsdienās ir saprast “Kas es esmu un kas es drīkstu būt šajā feminizētajā sabiedrībā?”. “Sabiedrība ir ļoti sašķelta un atkarībā no tā, kādā grupā piedzimst un tiek izaudzināts vīrietis, ir grupas, krās vieglāk kļūt par vīrieti, jo ir skaidrs, ko dara vecis,” skaidro psihoterapeits. Ja vīrietis un sieviete dzīvojot daudz maz vienlīdzīgu ikdienu, pelna līdzīgi, tad zūd atšķirība ikdienas pienākumos. Brīdī, kad piesakās pēcnācējs, māte daba visu noliek pa savām vietām. Un daudzi vīrieši pēc bērna nākšanas pasaulē sāk justies kā sievietes izpalīgi. Vairāk par vīrieša lielākiem izaicinājumiem mūsdienās, skaties “Māmiņu klubs” sižetā.

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...